• Atsiliepimai

Atsiliepimai

BALDITA baldų gamyba

2023 01 30

Sėkmės Jums darbuose! Sakau Jums ačiū už virtuvės baldų komplektą. Baldais džiaugiuosi, darbuotojai stengiasi, atsižvelgia į visus pastebėjimus,, kantrūs.

Rima.

BALDITA baldų gamyba

2022 09 18

Ilgai teko rinktis baldų gamintojus.Man pasisekė,kad naujos virtuvės baldams pasirinkau Balditą.Kadangi pati gyvenu užsieny daug ką teko derinti nuotoliniu būdu..Nors baldų kaina buvo 7000 eurų,avanso paprašė tik 200.Likusią sumą pervedžiau kai jau buvo surinkti baldai mano virtuvėje.Davė labai daug gerų patarimų,maloniai bendravo,baldai tikrai kokybiški,surinkti nepriekaištingai.Rekomenduoju šiuos sąžiningus gamintojus.

Audronė.

BALDITA baldų gamyba

2022 08 12

Dėkoju įmonės „Baldita” darbuotojams už puikiai suprojektuotus ir pagamintus baldus bei patarimus. Baldai puikūs, lūkesčiai pateisinti. Meistrai – mandagūs, kruopštūs ir tvarkingi. REKOMENDUOJU VISIEMS! GARANTUOJU – NENUSIVILSITE. Dar kartą ačiū ir sėkmės darbuose.

Violeta.

BALDITA baldų gamyba

2022 02 16

Šv.Valentino dieną įsimylėjau …SPINTĄ, kurios ilgai laukiau (covidas maišė planus), bet vertėjo:) Tai puiki pertvara skirianti miegamą nuo gyvenamosios zonos. Svarbiausia,kad iš visų pusių ji atrodo gražiai, trys viename:spinta drabužiam su įmontuotomis komodomis, iš šono-sekcija su lentynomis, iš miegamojo pusės-veidrodis su spintoje įmontuotomis lentynėlėmis. Gražu,daug vietos,praktiška! Ačiū! Sėkmės visai komandai darbuose!

Lina.

BALDITA baldų gamyba

2022 01 21

Labai džiaugiamės, kad pasirinkome Balditą: malonus bendravimas, greiti atsakymai į visus rūpimus klausimus, greiti, tvarkingi ir mandagūs meistrai , labai gražūs ir kokybiški baldai. Rekomenduojame!

Vytautas ir Vida

BALDITA baldų gamyba

2022 01 13

Ačiū Balditai už spintą su stumdomomis durimis! Dėkui Ėrikui už patarimus. Taip pat noriu pasidžiaugti montuotojų darbu: mandagūs, spintą surinko be priekaištų, kruopščiai sutvarkė darbo vietą. Sėkmės Balditos kolektyvui!
Rekomenduojam!

Valerija ir Sigutis

BALDITA baldų gamyba

2021 10 29

Džiaugiamės puikia spinta, kuri buvo suprojektuota pagal mūsų norus. Malonus bendravimas, profesionalu ir patikima. Rekomenduojam. Ačiū!

Lilija ir Agata

BALDITA baldų gamyba

2021 10 22

Dėkojame už įsiklausymą į mūsų lūkesčius ir už tai, kad buvome ne tik išgirsti, bet ir suprasti. Galutinis rezultatas labai džiugina. Sėkmės kuriant ir įgyvendinant klientų norus.

Raimundas

BALDITA baldų gamyba

2021 08 31

От всей души благодарю всю команду „Mano baldita”! Настоящие профессионалы! Творческий подход к выполнению самых непредсказуемых пожеланий клиентов. Выполнение заказа в срок, качество мебели, сборки – все отлично! Всей команде фирмы желаю профессиональных успехов и процветания! С уважением и благодарностью Татьяна.

BALDITA baldų gamyba

2021 04 06

Užsakytas baldas puikus, pastabų nėra, tik: nuoširdžiai dėkojame už gaminį, patarimus bei sprendimus. O meistrai! – kruopštūs, ramūs, užtikrinti, mandagūs ir malonūs, rūpestingi ir net tvarkingi vyrai. Būdami vertingi būkite vertinami:)

Vaidas ir Agnė

BALDITA baldų gamyba

2021 03 30

Nenustojam džiaugtis nauja prieškambario spinta. Realybėje ji žymiai gražesnė nei nuotraukoje, o apie patoguma nėra ką kalbėti. Kokybė ir kruopštus darbas – Balditos vizitinė kortelė. REKOMENDUOJAM VISIEM!!!

Vaida ir Arvydas

BALDITA baldų gamyba

2021 03 12

Labai ačiū už naują spintą, ji puiki! Mano vizija įgyvendinta 100% – gražu ir kokybiška. Didžiausios rekomendacijos ir sėkmės darbuose 🙂

Vaida

BALDITA baldų gamyba

2021 03 08

Dekoju Erikui ir visai komandai uz kokybiskai pagamintus virtuves ir kitus baldus,taip pat meistrams Giedriui ir Renatui. Rekomenduoju norintiems kokybes bei zadu ateityje pasinaudoti jusu paslaugomis.

Eugenijus. Kaunas

BALDITA baldų gamyba

2021 02 02

Ačiū Jums labai už nepriekaištingą kokybę, už kantrybę ir draugišką bendravimą bei sugebėjimą rasti išeitį iš kiekvienos situacijos tam, kad klientas liktų patenkintas. Visi baldai puikūs, funkcionalūs, praktiški ir labai gražūs. Buvo labai malonu kartu su Jumis įsirenginėti svajonių namus.

Asta

BALDITA baldų gamyba

2020 12 21

Labai norime padekoti uz labai grazia spinta, virsijo visus lukescius ir tikrai atrodo nepriekaistingai. Labai supratingai bendravo, kai praseme kiek imanoma anksciau. Tikrai rezultatas nuostabus!!!

Monika

BALDITA baldų gamyba

2020 12 10

Norime padėkoti Balditai už nuostabius virtuvės ir vaiko kambario baldus! Nors ir teko ilgokai palaukti, rezultatas labai mus nudžiugino. Baldita – tai malonus bendravimas, taiklūs patarimai, praktiški sprendimai. Norime pagirti vyrus, montavusius mums baldus – viskas kruopščiai, tvarkingai, be šiukšlių ir sienų nudaužymų:) Rekomenduojame!

Goda

BALDITA baldų gamyba

2020 09 30

Norime padėkoti visai Balditos komandai už puikius virtuvės baldus. Viskas atlikta labai kruopščiai ir kokybiškai. Tikrai rekomenduosime ir kitiems! Ačiū Jums!!

Romas

BALDITA baldų gamyba

2020 06 29

Norime padėkoti už kokybiškai pagaminta bei sumontuota mergaitės spintą. Montuotojai- vyrukai mandagūs bei kruopštus. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems išsirinkti Baldita. Gražios vasaros. Su pagarba Asta.

Jonava

BALDITA baldų gamyba

2020 05 29

Didžiausias ačiū už nuostabius, modernius virtuvinius baldus! Ne tik pateisino, bet ir pranoko visus lūkesčius! Dar kartą didelis dėkui Ėrikui ir visai jo komandai! Sėkmės Jums!!!

Ernesta

BALDITA baldų gamyba

2020 02 14

Dėkojame Balditos komandai už išpildytus lūkesčius ir įgyvendintas idėjas. Po pirmo baldų užsakymo likome labai patenkinti, tad į Balditą kreipėmės ir antrą kartą. Dabar namuose džiaugiamės puikios kokybės virtuvės komplektu, prieškambario, vaikų kambario ir miegamojo spintomis, knygų lentynomis bei vonios baldais

Ieva ir Laurynas

BALDITA baldų gamyba

2020 02 03

Dėkojame Ėrikui bei jo visai komandai už gražius bei kokybiškus virtuvinius baldus, už kantrybę derinant visą projektą, nes pakeitimų būta daugiau nei daug. Prieš pora metų Baldita gamino ir svetainės baldų komplektą, atsiradus garantinei problemai, ji nedelsiant buvo ištaisyta be jokių bereikalingų diskusijų. Tad tikrai rekomenduoju Balditą, nes ši įmonė sugeba padaryti labai gražius bei tikrai kokybiškus baldus už konkurencingą kainą. Kitą kartą būtinai vėl kreipsiuosi į Balditą!!!

Arvydas

BALDITA baldų gamyba

2020 01 17

Norime padėkoti visai „Balditos” komandai už puikius virtuvės baldus ir spintas. Viskas atitiko mūsų lūkesčius nuo idėjos iki jau regimo baldo. Montuotojai yra atsakingi ir puikiai savo darbą išmanantys . Jeigu ne „Baldita”, tai kas tau pagamins baldus? 🙂

Darius

BALDITA baldų gamyba

2019 12 31

Labai ačiū BALDITOS komandai o labiausiai Erikui už visus patarimus ir  įgivendintas svajones turint nuostabią virtuvę Ir drabužinę !

Monika

BALDITA baldų gamyba

2019 10 02

Dėkojame visai Balditos komandai už profesionalų darbą pradedant nuo baldų projektavimo baigiant jų montavimu. Viskas atlikta labai kruopščiai, kokybiškai ir profesionaliai. Rezultatai pranoko lūkesčius! Ačiū labai!

Rimantė

BALDITA baldų gamyba

2019 10 01

Mano baldita, MB pagamina nestandartinius baldus, išskirtinio dizaino, man pagamino spintą , labai gražią su trimis slankiojančiais veidrodžiais mediniuose rėmuose, geros kokybės mechanizmai. Rekomenduoju ir tuo pačiu dėkoju Erikui ir jo komandai , kad išpildė mano norus , sėkmės darbuose

Aušra

BALDITA baldų gamyba

2019 08 27

Labai dėkojame už nuostabius vaiko kambario baldus! Kai pradėjome bendrauti tiesiog žinojome – reikia stalo, spintos ir pan. „Balditos” komanda pasiūlė įdomius projektus, bei viską įgyvendino kokybiškai

Agnė

BALDITA baldų gamyba

2019 08 21

Dėkojame šiai komandai už svetainės baldus! Grožimės ir džiaugiamės 🙂 Malonus bendravimas, patarimai iš techninės pusės, puikūs montuotojai, kurie darbo vietą paliko švarią, saugojo grindis nuo įbrėžimų ir pan. Žodžiu gerbė kliento turtą 🙂 Sėkmės ir toliau Jums darbuose 🙂

Rasa ir Vytautas

BALDITA baldų gamyba

2019 06 06

Esam labai patenkinti mums pagamintais baldais. Uzsisakinejome tikrai nemazai, virtuvini, 4 spintas bei vonios baldus. Todel buvo truputi neramu, ar viskas pavyks. Pavyko 100%, dave daug geru patarimu, labai malonus montuotojai. Rekomenduojame!

Kriste

BALDITA baldų gamyba

2019 02 28

Noriu padėkoti už kokybiškai ir profesionaliai atliktą darbą. Esame labai patenkinti ne tik pačia spinta, bet ir jūsų montuotojų darbu bei bendravimu. Tai tikrai labai malonūs ir savo darbą išmanantys žmonės. 🙂

Justina

BALDITA baldų gamyba

2019 01 09

Norime padėkoti ”Balditos” komandai už profesionaliai pagamintus ir sumontuotus baldus.
Labai didelis AČIŪ Erikui, už nuoširdžius patarimus, malonų bendravimą, už kantrybę renkantis medžiagas, derinant spalvas ( rezultatas-NUOSTABUS!!! )
Taip pat labai Ačiū projektuotojai Simonai už iki galo suderintus planus
Nuoširdžiai dėkojame montuotojams, kurie turėjo ką veikti keletą dienų montuojant didelę virtuvę ir stengėsi pabaigti darbą iki pat švenčių.
Rekomenduojame visiems, kas vertina profesionalumą ir kokybę !!!
SEKMĖS DARBUOSE !!!

Edita ir Rolandas

BALDITA baldų gamyba

2018 12 21

Norėčiau labai padėkoti visai Balditos komandai už profesionalumą, nuoširdų darbą  ir be galo dailų rezultatą. Net ir maža erdvė jūsų rankose gali virsti estetikos pavyzdžiu!

BALDITA baldų gamyba

2018 10 24

Ačiū Erikui ir jo komandai už gražius ir kokybiškus virtuvinius baldus. Montuotojai dirbo labai atsakingai ir tvarkingai ir per dieną buvo viskas sumontuota ir įmontuota. ( 6 metrai)

Aušra.

BALDITA baldų gamyba

2018 08 21

Noriu padėkoti už puikius virtuvės baldus apie kuriuos ilgai svajojau. Baldai labai gražūs.Dėkoju Erikui už patarimus.Labai didelis AČIŪ baldų montuotojams, kurie pačią karščiausią vasaros dieną dirbo „iš peties“ ir paliko labai tvarkingą darbo vietą ( ko reikėtų pasimokyti santechnikams). Sėkmės Jums visiems! AČIŪ:)
Drąsiai naudokitės „Baldita“

Dalė ir Artūras, Kaunas.

BALDITA baldų gamyba

2018 08 10

Kadangi pati esu architektė, teko susidurti su įvairiais baldininkais, tačiau projektuojant ir įrenginėjat virtuvę sau, net nesvarsčiusi rinkausi Balditos komandą. Puiki kokybė, patirtis, o svarbiausia tikslumas, kuris nestandartiniams baldams yra viena svarbiausių dalių. Komplimentai keliauja ne tik Erikui, bet ir puikiems montuotojams! Ačiū, vis dar negaliu atsidžiaugti.

Greta.

BALDITA baldų gamyba

2018 07 09

Ačiū už puikius virtuvės baldus. Svajonę išpildė te su kaupu. Erdvi, šviesi, moderni, jauki virtuvė. Puiki komanda, gražus r malonus bendravimas. Darbas vertas laukimo. Sėkmės Jums ir sveikatos!

Lina ir Algirdas Surgautas-Utena.

BALDITA baldų gamyba

2018 06 07

Dėkojame ,,Balditos” komandai už puikius virtuvės baldus. Puiki kokybė, malonus bendravimas, profesionalus darbas. Tikrai rekomenduosiu pažįstamiems. Ačiū. Sėkmės ir kūrybinių idėjų

Jūratė ir Rimaldas.

BALDITA baldų gamyba

2018 04 08

Labai esami dėkingi Balditai už pagalbą, mūsų norų bei pageidavimų išpildymą. Bendravome ir derinome viską ištisus metus, daug kas keitėsi daug ką perplanavome, bet likome suprasti ir Erikas tikrai išpildė visus mūsų lūkesčius. Patys viską montavomės, o nesame šios srities specialistai, tačiau gavome ir pagalbą ir patarimų kaip reikia sumontuoti baldus, ir tikrai nebuvome pamiršti vos tik sumokėjome už baldus. Kadangi baldai keliavo ilgą kelią kol pasiekė mus, viskas buvo nepriekaištingai supakuota, neradome nei įbrėžimų nei sudužusių veidrodžių, tikrai puikiai pasirūpinta. Profesionalus bendravimas, kokybė, pagalba ir kantrybė, viskas ko reikia ir ką turi Baldita, kad ir toliau sėkmingai gyvuotų. Ir tikrai žadame dar kartą pasinaudoti jūsų paslaugomis. Dar kartą didelis ačiū!

Judita ir Mindaugas. Norvegija.

BALDITA baldų gamyba

2018 03 30

Nuoširdus AČIŪ visam Balditos kolektyvui už puikų, nepriekaištingą ir kokybišką darbą. Esu tikrai laiminga, nes išpildyti su kaupu lūkesčiai per trumpą laiką. Dabar turiu tobulą virtuvę. Galiu pasakyti tiek: ieškote kokybiškų baldų ir atsakingo požiūrio į klientą-rinkitės Balditą!

BALDITA baldų gamyba

2017 12 05

Dėkoju Erikui ir visai komandai už nepriekaištingai pagamintus virtuves ir kitus baldus! Su Jūsų pagalba mano namai pasidarė labai gražūs. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!

BALDITA baldų gamyba

2017 08 29

Norime padėkoti Erikui ir visai komandai už nepriekaištingai pagamintus virtuves ir kitus baldus! Naujausios technologijos ir medžiagos, didelis kruopštumas ir apgalvoti patarimai leidžia mums džiaugtis pagamintais baldais! O montuotojai labai mandagus ir tvarkingi vyrai. Ačiū Jums ir sekmės darbuose!

Jurgita ir Gytis.

BALDITA baldų gamyba

2017 08 23

Draugų rekomendacijos užsakant gaminti virtuvės ir darbo kambario baldus pasirinkti „Balditą“ pasiteisino 100 procentų – parinkti baldų modeliai; plokštės, praustuvės spalvos suderintos idealiai; darbai atlikti kokybiškai – esame labai patenkinti!

Ineta ir Laisvydas.

BALDITA baldų gamyba

2017 04 23

Džiaugiamės puikiais virtuvės baldais. Visos detalės apgalvotos, kokybiškos medžiagos ir montavimas. Rekomenduoju!

BALDITA baldų gamyba

2017 03 02

Baldita pagamino korpusinius baldus mūsų viešbučiui. Labai kokybiškas darbas, puikiai pataikyta medienos spalva, gaminiai pagaminti nepriekaištingai. Pati moderniausia furnitūra. Patiko pats darbo atlikimas, labai švarus ir ramus, malonus bendravimas. Erikai ir Andriau, linkiu Jums begalinės sėkmės.

Irena, Alytus.

BALDITA baldų gamyba

2017 01 22

Erikai, Giedriau, Andriau SAUNUOLIAI JUS! Aciu uz virtuves baldus. Tuoj pat ir tik pas jus uzsisakysiu kitus man reikiamus baldus Rekomenduoju BALDITA visiems ieskantiems tikslumo, kokybes, profesionalumo. Dziaugiuosi, kad pasirinkau Jus. Dziaugiuosi, kad Lietuvoj visdelto dar yra taip dirbanciu kaip jus. Sekmes Jums darbuose.

Pagarbiai Genovaite. Pakruojis

BALDITA baldų gamyba

2016 10 19

Sveiki, Dar karteli tariu nuosirdu ir dideli ACIU uz nuostabia virtuve! Esame labai patenkinti galutiniu rezultatu! Viskas atrodo labai puikiai ! Tikrai tai ne paskutinis pirkinys is jusu ! Taip pat ACIU ir uz pagalba renkantis mums priimtiniausia varianta! Tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju !!!!

BALDITA baldų gamyba

2016 08 02

Dėkojame už profesionaliai ir nepriekaištingai pagamintus ir sumontuotus baldus mūsų svajonių namams. Visi Jūsų įmonės pagaminti baldai atitiko mūsų lūkesčius ir išpildė mūsų svajones.Viskas buvo pagaminta ir sumontuota laiku ir nepriekaištingai.Didelis Ačiū Erikui už patarimus sprendžiant iškilusias problemas ir šauniam montuotojų kolektyvui Andriui ir Giedriui už malonų bendravimą ir kokybišką darbą.Tikrai esame patenkinti pasirinkę Jūsų įmonę, rekomenduosime savo draugams ir pažįstamiems.

Pilaitė Vaclovas.

BALDITA baldų gamyba

2016 05 18

Dekoju Balditos kolektyvui uz puikiai pagaminta virtuves komplekta mano sodybai Zarasu rajone.Manau ,kad si imone turi gera ateities vizija ir puikias galimybes augimui bei tobulejimui.
Statybos projektu vadovas

Alvydas Juozelis.

BALDITA baldų gamyba

2016 04 28

Baldai atrodo labai gerai. Puiki idėja ir nepriekaištinga darbų kokybė.
Taip pat aciū rimtai komandai, kuri sumontavo baldus.

Liutauras. Vilnius.

BALDITA baldų gamyba

2016 04 01

Didelis ačiū už kokybiškai atlikta darbą meistrams taip pat Erikui už patarimus ir kokybiškus baldus visiems rekomenduoju šią įmonę dar kartą ačiū naudoju su šypsena ir malonumu ;))))

Biržai.

BALDITA baldų gamyba

2016 02 25

Esame labai patenkinti kokybiškai atliktu darbu, medžiagomis, stilistiniais patarimais. Visi šie faktoriai mums padeda išsirinkti būtent šią įmonę.

Lilija ir Darius.

BALDITA baldų gamyba

2016 02 02

Sveiki,
Po ilgų dvejonių Balditoje užsakiau virtuvės baldus. Rezultatas nudžiugino, baldai buvo pagaminti sutartu laiku, kokybiškai, tvarkingai sumontuoti. Dabar nesistebiu, kad yra daug gražių atsiliepimų apie Balditos kolektyvą, jie tikrai pelnyti ir atitinka tikrovę. Prieš tai draugai ir pažįstami buvo išgąsdinę, kad šiais laikais labai sunku surasti patikimus baldų gamintojus, dauguma darbus atlieka nekokybiškai, taigi, labai džiaugiuosi, kad kreipiausi į Balditą, likau maloniai nustebinta. Ačiū už patarimus ir projektą Erikui bei meistrams už kokybišką, gražų, tvarkingą projekto įgyvendinimą.

Lina. Vilnius.

BALDITA baldų gamyba

2016 01 16

Sveiki noreciau istarti dideli ACIU- ERIKUI uz nepriekaistingai atlikta darba uz malonu bendravima ir kantrybe suprojektuojant mano svajoniu virtuve Aciu labai Andriui ir Giedriui montuotojams uz graziai atlikta darba ir malonu bendravima

Jurate Siauliai.

BALDITA baldų gamyba

2016 01 15

Pasistačius namą ar nusipirkus butą iškyla problemos dėl baldų. Labai dėkojame Erikui ir jo komandai už pagalbą sprendžiant šias problemas. Mums name buvo pagamintos spintos, įrengta rūbinė, vonios kambarys. Darbas buvo atliktas laiku, labai kokybiškai. Jeigu norite neturėti problemų ir rūpesčių dėl reikiamų baldų pagaminimo ir kokybės – rekomenduoju šią firmą. Geros kainos, kokybiškas darbas. Ačiū!

BALDITA baldų gamyba

2015 08 28

Nepriekaištingai atliktas darbas, kokybės santykis su kaina atitinka 100 proc. Šiuolaikiška komanda, patarė naujovių klausimais, šaunūs ir tikrai profesionalūs montuotojai. Dėkojame Erikui už puikų projekta, profesionalumą ir džiaugiamės nauju virtuviniu komplektu. Darbas atliktas laiku ir be priekaištu. Rekomenduojame !!!

BALDITA baldų gamyba

2015 08 20

Didžiulis dėkui Balditos komandai už virtuvės baldus. Bendravimas ir patarimai konkretūs – iš karto supranti, kad dirba savo amato specialistai. Darbas profesionalus, sąžiningas, o rezultatas nustebino tik gerąja prasme. Dabar aš kasdien džiaugiuosi savo svajonių virtuve! Ačiū labai. Rekomenduoju visiems, kas vertina profesionalumą ir kokybę.

Pagarbiai Laisvūnė.

BALDITA baldų gamyba

2015 08 05

noriu padekoti BALDITOS vadovui Erikui, kuris projektavo miegamojo baldus. Nuosirdziai patarinejo, pasirenkant medziagas, derinant spalvas. Rezultatas gavosi puikus.Taip pat noriu padekoti baldu montuotojui Andriui, kuris atliko savo darba be priekaistu. Viskuo esu patenkinta ir kitiems rekomenduoju. Manau, kad ateityje mes dar pabendrausime. Sekmes darbuose!

Regina.

BALDITA baldų gamyba

2015 05 17

Dėkojame už profesionaliai ir nepriekaištingai atliktą darbą – pagaminta spinta pranoko lūkesčius, daiktas kokybiškas, pavyko puikiai priderinti spalvą. Ačiū Ėrikui už kantrybę ir patarimus, montuotojams – už operatyvų darbą ir geranoriškumą. Džiaugiamės, kad Jus radome. Sėkmės darbuose – įgyvendinant kitų svajones.

BALDITA baldų gamyba

2015 01 22

Dėkojame Balditos komandai už kokybišką ir profesionalų darbą. Jau pagaminti virtuvės baldai ir spinta vaikų kambaryje puošia mūsų namus. Ačiū Jums kad esate.

BALDITA baldų gamyba

2015 01 03

Aciu, Erikai! Musu virtve tiesiog puiki!

BALDITA baldų gamyba

2014 12 15

Įsirenginėjau biurą – Eriko vyrai vieninteliai iš visų rangovų padarė darbus netgi anskčiau žadėto termino. Baldai gražūs ir kokybiški, darbuotojai paslaugūs ir mandagūs. Ačiū, tik geriausi linkėjimai.

BALDITA baldų gamyba

2014 02 28

Norime padėkoti „BALDITAI“ už kokybiškai ir laiku atliktus darbus, naudingus patarimus ir sprendimus. Jau mėnesį džiaugiamės puikia virtuve ir talpia drabužine. Džiaugiamės puikiu kainos ir kokybės santykiu. Sėkmės ir įkvėpimo „BALDITAI“.

Indrė ir Paulius.

BALDITA baldų gamyba

2014 12 02

Likome labai patenkinti Balditos komandos darbu. Stumdomų durų spinta buvo pagaminta kokybiškai ir laiku. Jokių nesusipratimų. Dėkui Jums!

BALDITA baldų gamyba

2014 05 02

Džiaugiamės atnaujinta virtuve. „Baldita“ pagal individualų užsakymą baldus puikiai pritaikė esamai virtuvės patalpai. Funkcionalūs ir kokybiški baldai, malonūs ir paslaugūs darbuotojai. Didelis AČIŪ ir SĖKMĖS!

Miliauskai. Panevėžys.

BALDITA baldų gamyba

2014 04 15

Dėkoju už kokybiškai, gražiai ir laiku suprojektuotus ir pagamintus virtuvės ir miegamojo baldus. Visi baldai pranoko lūkesčius. Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu ir jeigu tik reikės patiems dar baldų kreipsimės tik į Jus.

Audronė.

BALDITA baldų gamyba

2014 01 25

Jeigu norite pamatyti kaip turi atrodyti virtuves baldai-atvažiuokite į Ramunių skg.14. Šaunuolis,Erikai! Dėkoju už nepriekaištingą darbą.

BALDITA baldų gamyba

2013 12 23

Aciu uz gera ir kokybiska darba, rekomenduoju

Vilnius-Karoliniskes.

BALDITA baldų gamyba

2013 11 14

Dekojame BALDITAI uz suprojektuotus ir pagamintus virtuves baldus. Kadangi likome jais patenkinti, tai dar uzsisakeme spinta ir indauja kuriais irgi patenkinti. Baldai kokybiski darbas nepriekaistingas. ACIU. SEKMES.

Vitalija.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 23

Baldai gražūs ir kokybiški. Mačiau nevienus Jų gamintus baldus. Džiauguiosiu man padarytais virtuvės baldais ir už gera kainą. AČIŪ

Andrius.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 15

Norėjome nuoširdžiai padėkoti Balditai už kokybišką ir laiku padarytą virtuvę. Jūs įgyvendinote visus mūsų norus ir galime džiaugtis tiesiog mūsų svajonių virtuve. Linkime įdėjų ir gero darbo. Visiems rekomenduojame.

Saulius ir Živilė.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 09

Sveiki, esu labai patenkinta atliktu darbu, bei kokybe.

Justa.

BALDITA baldų gamyba

2013 08 30

Esame patenkinti atliktu darbu. Spinta padaryta kokybiškai, laiku bei ne už kosminę kainą.

Justa.

BALDITA baldų gamyba

2013 07 25

Norėjome Jums padėkoti už labai kruopštų darbą. Rekomenduojame Jus visiems savo pažįstamiems ir ne tik… Jūsų pagamintas virtuvės komplektas pralenkė visus mūsų lūkesčius, darbas atliktas nepriekaištingai! Kokybė 10-balų ir kainos nesikandžioja.

Tadas.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 23

Baldai gražūs ir kokybiški. Mačiau nevienus Jų gamintus baldus. Džiauguiosiu man padarytais virtuvės baldais ir už gera kainą. AČIŪ

Andrius.


 

Palikite atsiliepimą

Mums yra svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų pagamintus baldus, todėl laukiame Jūsų laiškų su gerais ar blogais atsiliepimais, bei pastabomis.