• Baldai

Baldai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Stilinga ir praktiška virtuvė – viena populiariausių gyvenamųjų erdvių, kurioje ne tik dirbame, bet ir ilsimės. Interjero specialistai teigia, kad tinkamai parinkti virtuvės baldai formuoja bendrąją būsto atmosferą ir lemia stilistinius jo sprendimus.
Siekdami atitikti individualius klientų lūkesčius, siūlome skirtingo dizaino ir unikalios konstrukcijos virtuvės baldus namų patogumui, stiliui ir komfortui. Klausomės klientų pageidavimų ir individualiai dirbame su kiekvienu projektu.

DAUGIAU


Spintos

Spintos

Pagal individualų užsakymą, pagaminsime ir įrengsime Jums šiuolaikiškas, patogias ir stilingas spintas su stumdomomis durimis, sienines spintas, kampines spintas, mansardines spintas, spintas su varstomomis durimis, drabužines. Platus spalvų bei užpildų pasirinkimas leidžia sukurti bet kokio dizaino sieninės spintos duris.

DAUGIAU


Vaikų kambario baldai

Vaikų kambario baldai

Vaiko kambarys – tai vaiko pasaulis, kuriame jis turi jaustis gerai. Paverskime vaiko kambarį saugia, žaisminga, neįpareigojančia aplinka! Čia galime sau leisti žaisti spalvomis, formomis. Galbūt Jūsų vaikas jau puikiai žino, kokios spalvos norėtų, pvz.: lovytės, spintos ar rašomojo stalo? Leiskime jam išsirinkti bent vieną iš šių daiktų spalvą, o kitų daiktų spalvas padėsime priderinti prie būsimų baldų. Leisdami vaikui rinktis spalvą – tuo pačiu darote jam paslaugą – jis jaučiasi savarankiškas, atėjusiam į namus svečiui jis jau galės pasakyti, kad lovytę išsirinko pats! Nesvarbu, kad tai – tik spalva…

DAUGIAU


Svetainės baldai

Svetainės baldai

Projektuojame ir gaminame įvairaus stiliaus nestandartinius svetainės korpusinius baldus: lentynas, komodas, sekcijas, indaujas, knygų spintas, įvairias sienines lentynas ir kitus svetainės baldus pagal Jūsų užsakymus. Praktiški ir stilingi svetainės baldai suteikia pageidaujamo komforto ir leidžia įgyvendinti pasirinkto stiliaus idėjas.

DAUGIAU


Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Pirmą įspūdį apie namus susidarome vos tik įėję į prieškambarį, dėl to ši patalpa turi būti ne tik funkcionali, bet ir estetiška. Stilingi, praktiški ir patogūs prieškambario baldai kurią pirmąjį namų įspūdį. Be to, šie baldai atlieka svarbią funkcinę paskirtį, kadangi prieškambaryje paliekame rūbus ir avalynę, skėčius, rankines ir kitus daiktus, kuriuos imame į lauką.

DAUGIAU


Kiti baldai

Kiti baldai

Dirbame su įvairiais baldų projektais, rengiame ir gaminame Jūsų lūkesčius atitinkančius baldus skirtingoms gyvenamosioms erdvėms. Lovos, komodos, lentynos ir visi kiti nestandartiniai baldai gaminami pagal individualius užsakymus, derinant naujus baldus prie jau egzistuojančio interjero arba nuo pirmųjų žingsnių kuriant naują baldų dizainą.

DAUGIAU


Parduodami baldai

Parduodami baldai

Pateikiame baldus esančius sandėlyje už mažesnę kainą. Pagamintus iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų . Esant poreikiui yra galimybė koreguoti baldų matmenis. Baldai sandėlyje gali būti priderinami prie jau esančio ar dar tik kuriamo namų interjero. Parduodami baldai Panevėžyje.

DAUGIAU