• Baldų gamyba pagal užsakymą

Baldų gamyba pagal užsakymą

NESTANDARTINIŲ KORPUSINIŲ BALDŲ GAMYBA

NESTANDARTINIŲ KORPUSINIŲ BALDŲ GAMYBA

Pagrindinis mūsų veiklos siekis baldų gamyboje – patenkinti kiekvieno užsakovo lūkesčius. Pagal Jūsų norimo baldo viziją padėsime surasti tinkamiausią projekto sprendimą, spalvų ir furnitūros pasirinkimą. Kvalifikuoti, ilgalaikę patirtį turintys meistrai kokybiškai ir nepriekaištingai pagamins Jūsų užsakytą gaminį. Dešimtmetį baldus gaminanti „Baldita“ pasižymi savo išskirtinumu, modernumu, aukšta kokybe, o svarbiausia – maksimaliai patenkinami kiekvieno pirkėjo poreikiai. Projektuojame ir gaminame korpusinius nestandartinius baldus pagal užsakovo norus ir pageidavimus. Baldų gamyboje naudojame tik kokybiškas, bei sertifikuotas medžiagas ir tik aukščiausios kokybės furnitūrą. Furnitūrai suteikiame 5 metų garantija ir 2 metų garantija mūsų pagamintiems baldams.

Baldų gamyba – net patiems reikliausiems klientams!


Ką siūlo BALDITA?

Ką siūlo BALDITA?

Siekdami atitikti individualius klientų lūkesčius, siūlome skirtingo dizaino ir unikalios konstrukcijos baldus namų patogumui, stiliui ir komfortui. Klausomės klientų pageidavimų ir individualiai dirbame su kiekvienu projektu. Mūsų teikiamos paslaugos: Baldų projektavimas. Korpusinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Baldų pristatymas nurodytu adresu. Baldų montavimas. Profesionalaus dizainerio konsultacijos, renkantis baldus ir įmontuojamą buitinę techniką. Aktyvi pagalba visais baldų pasirinkimo, projektavimo, gamybos ir montavimo klausimais. BALDITA baldų gamyba yra vykdoma Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.


BALDŲ GAMYBAI NAUDOJAME:

BALDŲ GAMYBAI NAUDOJAME:

Laminuota medienos drožlių plokštė „ PFLEIDERER GRAJEWO“ (Lenkija)
Laminuota medienos drožlių plokštė „EGGER“ (Austrija)
Laminuota medienos drožlių plokštė natūralios lukšto dangos tekstūra „ECOPAL“ (Vokietija)
Laminuota medienos drožlių plokštė „THERMOPAL“ (Vokietija, Italija)
Laminuota medienos drožlių plokštė „WODEGO“ (Vokietija)
Plokštė klijuota natūraliu lukštu
MDF dažytos durelės
Stiklas
Medžio drožlių stalviršiai, dengti aukšto slėgio laminatu HPL
10 mm storio Compact stalviršiai
Dirbtinio akmens stalviršiai
Furnitūra „Blum“ (Austrija), „Häfele” (Vokietija), „Grass” (Austrija)


Buitinė technika

Buitinė technika

Papildomai norime Jums pasiūlyti įsigyti buitinę techniką, taip pat virtuvės plautuves, maišytuvus, tai visame pasaulyje gerai žinomų ir per daugelį metų Lietuvoje pamėgtų gamintojų produktai.

Prieš projektuojant virtuvę, būtina žinoti, kokią buitinę techniką į ją montuosime. Mes galime pasiūlyti įvairių firmų kokybišką buitinę techniką, be to jos sumontavimas Jums nieko nekainuos ir nesugaišite daug laiko besilankant įvairiuose buitinės technikos salonuose ir besirinkdami iš gausybės pasiūlos, nes tą pačią prekę galime pasiūlyti ir mes.