Stalčių sistemos

Stalčių sistemos naudojamos virtuvės, svetainės, miegamojo, vaikų kambario ir kituose balduose. Mes siūlome teisingus sprendimus, priklausomai nuo baldų paskirties – bėgelius mediniams stalčiams ir pilnai sukomplektuotas stalčių sistemas.
Nesvarbu ar stalčiai pilnai pakrauti, ar tušti, stipriai ar švelniai stumiami, jie užsidaro švelniai ir tyliai, adaptyvios švelnaus uždarymo sistemos dėka.


BLUM TANDEMBOX

BLUM TANDEMBOX

Išbandyta ir patikrinta metalinių dėžių sistema, suteikia daugybę dizaino galimybių. Galima pasirinkti iš 3 programinių linijų: TANDEMBOX intivo, TANDEMBOX antaro ir TANDEMBOX plus. Visas 3 linijas galima įvairiai pritaikyti: nuo standartinių iki specialių būdų.
Visose 3 programinėse linijose yra tas pats TANDEMBOX griovelis. Dėl to sistemos slenka itin švelniai, o atidaryti ir uždaryti įrenginius – dar lengviau.

DAUGIAU


BLUM TANDEM

BLUM TANDEM

Garantuoja švelnų ir tolygų slydimą visą baldo eksploatavimo laiką
TANDEM paslėptų bėgelių sistema, skirta mediniams stalčiams, slenka švelniai ir yra ypač patogi naudoti visuose namuose. Visapusiška TANDEM programa – tinkamas sprendimas bet kokiam baldui. Net labai apkrautos ištraukiamos lentynos slinks itin švelniai ir pasižymės itin geromis įlinkio vertėmis.

DAUGIAU


BLUM LEGRABOX

BLUM LEGRABOX

Elegantiška dėžių sistema pasižymi aptakiu tiesių šonų dizainu ir itin aukštos kokybės judėjimu. Jos aptakus dizainas jau gavo daug prestižinių tarptautinių apdovanojimų už puikų dizainą.
LEGRABOX yra tokia pat plati, kaip ir pačių namų sąvoka, ją galima pritaikyti bet kam, bet kurioje namų dalyje. Prie šios sistemos galima pasirinkti AMBIA-LINE, stalčiaus vidaus suskirstymo sistemą, specialiai pritaikytą atitikti dizainą. Skirta kurti vientisą išvaizdą visose namų erdvėse.

DAUGIAU


Servo drive

Servo drive

Elektroninė savaiminio atsidarymo sistema suteikia ne tik maksimalų atidarymo lengvumą ir uždarymo minkštumą, SERVO-DRIVE taip pat siūlo daug naujų dizaino galimybių. Nesvarbu, ar fasadai su rankenėlėmis, ar papuošti dekoracijomis, sunkūs ar lengvi, platūs ar siauri stalčiai – nepriekaištinga savaiminio atsidarymo sistema ta pati. SERVO-DRIVE suteikia daugiau judėjimo laisvės virtuvėje ir Jūsų dizaino idėjų ivairovės išsipildymo.

VIDEO


Vidiniai stalciai

Vidiniai stalciai

Kuo daugiau stalčių – tuo praktiškiau, bet jei virtuvę norisi įrengti minimalistiniu stiliumi, jų gausa gali trukdyti. Štai ir sprendimas – vidiniai stalčiai: viduje viskas savo vietoje, o išvaizda dėl to nė kiek nenukenčia.

DAUGIAU