• Furnitūra

Furnitūra

Pagaminti patvarius ir funkcionalius baldus svarbu naudoti ne tik kokybiškas medžiagas, bet ir furnitūrą.
Baldų furnitūra – tai stalčių bėgeliai, lankstai, durelių pakėlimo mechanizmai, virtuvės priedai (cargo krepšiai, džiovyklos, įrankių dėklai), įvairūs spintų priedai ir kita. Baldų gamyboje naudojame patvarią ir kokybišką BLUM furnitūrą.


 

LANKSTAI - AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS JUDĖJIMAS

LANKSTAI - AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS JUDĖJIMAS

Baldų gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės, naujausios technologijos „Blum“ firmos CLIP top BLUMOTION INSERTA lankstus. Su šiais lankstais įspūdingas judėjimo komfortas ir švelnus uždarymas bet kokioms durelėms. Lankstai lengvai tvirtinami nenaudojant įrankių. CLIP top BLUMOTION INSERTA lankstas nėra prisukamas, bet įgrežiamas (visa informacija video medžiagoje), tai užtikrina baldų naudojimo ilgaamžiškumą.

DAUGIAU


PAKĖLIMO MECHANIZMAI

PAKĖLIMO MECHANIZMAI

Viršutinėse virtuvės baldų spintelėse dažniausiai svarbiausią vaidmenį atlieka pakėlimo sistemos, kurios leidžia laisvai pasiekti visą spintelės turinį bei suteikia visišką matomumą. Papildomai įdiegus elektrinę atidarymo – uždarymo sistemą SERVO DRIVE durelės gali atsidaryti vos švelniai palietus jų paviršių ir vėl uždaryti paspaudus jungiklį.

DAUGIAU


STALČIŲ SISTEMOS

STALČIŲ SISTEMOS

Stalčių sistemos naudojamos virtuvės, svetainės, miegamojo, vaikų kambario ir kituose balduose. Mes siūlome teisingus sprendimus, priklausomai nuo baldų paskirties – bėgelius mediniams stalčiams ir pilnai sukomplektuotas stalčių sistemas.
Nesvarbu ar stalčiai pilnai pakrauti, ar tušti, stipriai ar švelniai stumiami, jie užsidaro švelniai ir tyliai, adaptyvios švelnaus uždarymo sistemos dėka.

DAUGIAU


KAMPINIAI MECHANIZMAI

KAMPINIAI MECHANIZMAI

Virtuviniai baldai užtikrins patogų naudojimą, kai funkcionaliai ir patogiai yra išnaudojamos visos esamos erdvės. L-formos bei U-formos virtuvės baldai turi kampines spinteles, kurių erdvei išnaudoti tinka įvairūs kampiniai mechanizmai – „LeMans“, „karuselės“, ar ištraukiami kampiniai mechanizmai, kurie optimaliai leidžia išnaudoti visą kampinės spintelės tūrį. Naudojant šiuos mechanizmus Jums nereikės išimti visų daiktų iš spintelės, norint pasiekti gale esamus daiktus.

DAUGIAU


ŪKINĖS SPINTOS

ŪKINĖS SPINTOS

Ūkinė spinta – puiki išeitis siekiantiems patogumo bei praktiškumo. Maisto produktams, kuriems nereikia šaldytuvo (uogienė, konservai, makaronai ir kt.) gali būti laikomi ūkinėje spintoje su ištraukiamu mechanizmu. Maisto atsargų laikymas yra visada aktualus virtuvės balduose todėl Jums visada pagelbės ūkinė spinta.

DAUGIAU


IŠTRAUKIAMI KREPŠIAI

IŠTRAUKIAMI KREPŠIAI

Cargo krepšiai – puikus sprendimas siekiantiems kuo ergonomiškiau išnaudoti kiekvieną virtuvės centimetrą. Produktai, kuriems nereikalinga žema šaldytuvo temperatūra, gali būti laikomi žemiau darbastalio, įvairiuose cargo krepšiuose. Yra daug rūšių, ištraukiamų krepšių. Juose gali būti laikomi įvairūs buteliai, ir kt.

DAUGIAU