• Reviews

Reviews

BALDITA baldų gamyba

2023 01 30

Sėkmės Jums darbuose! Sakau Jums ačiū už virtuvės baldų komplektą. Baldais džiaugiuosi, darbuotojai stengiasi, atsižvelgia į visus pastebėjimus,, kantrūs.

Rima.

BALDITA baldų gamyba

2022 09 18

Ilgai teko rinktis baldų gamintojus.Man pasisekė,kad naujos virtuvės baldams pasirinkau Balditą.Kadangi pati gyvenu užsieny daug ką teko derinti nuotoliniu būdu..Nors baldų kaina buvo 7000 eurų,avanso paprašė tik 200.Likusią sumą pervedžiau kai jau buvo surinkti baldai mano virtuvėje.Davė labai daug gerų patarimų,maloniai bendravo,baldai tikrai kokybiški,surinkti nepriekaištingai.Rekomenduoju šiuos sąžiningus gamintojus.

Audronė.

BALDITA baldų gamyba

2022 08 12

Dėkoju įmonės “Baldita” darbuotojams už puikiai suprojektuotus ir pagamintus baldus bei patarimus. Baldai puikūs, lūkesčiai pateisinti. Meistrai – mandagūs, kruopštūs ir tvarkingi. REKOMENDUOJU VISIEMS! GARANTUOJU – NENUSIVILSITE. Dar kartą ačiū ir sėkmės darbuose.

Violeta.

BALDITA baldų gamyba

2022 02 16

Šv.Valentino dieną įsimylėjau …SPINTĄ, kurios ilgai laukiau (covidas maišė planus), bet vertėjo:) Tai puiki pertvara skirianti miegamą nuo gyvenamosios zonos. Svarbiausia,kad iš visų pusių ji atrodo gražiai, trys viename:spinta drabužiam su įmontuotomis komodomis, iš šono-sekcija su lentynomis, iš miegamojo pusės-veidrodis su spintoje įmontuotomis lentynėlėmis. Gražu,daug vietos,praktiška! Ačiū! Sėkmės visai komandai darbuose!

Lina.

BALDITA baldų gamyba

2022 01 21

Labai džiaugiamės, kad pasirinkome Balditą: malonus bendravimas, greiti atsakymai į visus rūpimus klausimus, greiti, tvarkingi ir mandagūs meistrai , labai gražūs ir kokybiški baldai. Rekomenduojame!

Vytautas ir Vida

BALDITA baldų gamyba

2022 01 13

Ačiū Balditai už spintą su stumdomomis durimis! Dėkui Ėrikui už patarimus. Taip pat noriu pasidžiaugti montuotojų darbu: mandagūs, spintą surinko be priekaištų, kruopščiai sutvarkė darbo vietą. Sėkmės Balditos kolektyvui!
Rekomenduojam!

Valerija ir Sigutis

BALDITA baldų gamyba

2021 10 29

Džiaugiamės puikia spinta, kuri buvo suprojektuota pagal mūsų norus. Malonus bendravimas, profesionalu ir patikima. Rekomenduojam. Ačiū!

Lilija ir Agata

BALDITA baldų gamyba

2021 10 22

Dėkojame už įsiklausymą į mūsų lūkesčius ir už tai, kad buvome ne tik išgirsti, bet ir suprasti. Galutinis rezultatas labai džiugina. Sėkmės kuriant ir įgyvendinant klientų norus.

Raimundas

BALDITA baldų gamyba

2021 08 31

От всей души благодарю всю команду “Mano baldita”! Настоящие профессионалы! Творческий подход к выполнению самых непредсказуемых пожеланий клиентов. Выполнение заказа в срок, качество мебели, сборки – все отлично! Всей команде фирмы желаю профессиональных успехов и процветания! С уважением и благодарностью Татьяна.

BALDITA baldų gamyba

2021 04 06

Užsakytas baldas puikus, pastabų nėra, tik: nuoširdžiai dėkojame už gaminį, patarimus bei sprendimus. O meistrai! – kruopštūs, ramūs, užtikrinti, mandagūs ir malonūs, rūpestingi ir net tvarkingi vyrai. Būdami vertingi būkite vertinami:)

Vaidas ir Agnė

BALDITA baldų gamyba

2021 03 30

Nenustojam džiaugtis nauja prieškambario spinta. Realybėje ji žymiai gražesnė nei nuotraukoje, o apie patoguma nėra ką kalbėti. Kokybė ir kruopštus darbas – Balditos vizitinė kortelė. REKOMENDUOJAM VISIEM!!!

Vaida ir Arvydas

BALDITA baldų gamyba

2021 03 12

Labai ačiū už naują spintą, ji puiki! Mano vizija įgyvendinta 100% – gražu ir kokybiška. Didžiausios rekomendacijos ir sėkmės darbuose 🙂

Vaida

BALDITA baldų gamyba

2021 03 08

Dekoju Erikui ir visai komandai uz kokybiskai pagamintus virtuves ir kitus baldus,taip pat meistrams Giedriui ir Renatui. Rekomenduoju norintiems kokybes bei zadu ateityje pasinaudoti jusu paslaugomis.

Eugenijus. Kaunas

BALDITA baldų gamyba

2021 02 02

Ačiū Jums labai už nepriekaištingą kokybę, už kantrybę ir draugišką bendravimą bei sugebėjimą rasti išeitį iš kiekvienos situacijos tam, kad klientas liktų patenkintas. Visi baldai puikūs, funkcionalūs, praktiški ir labai gražūs. Buvo labai malonu kartu su Jumis įsirenginėti svajonių namus.

Asta

BALDITA baldų gamyba

2020 12 21

Labai norime padekoti uz labai grazia spinta, virsijo visus lukescius ir tikrai atrodo nepriekaistingai. Labai supratingai bendravo, kai praseme kiek imanoma anksciau. Tikrai rezultatas nuostabus!!!

Monika

BALDITA baldų gamyba

2020 12 10

Norime padėkoti Balditai už nuostabius virtuvės ir vaiko kambario baldus! Nors ir teko ilgokai palaukti, rezultatas labai mus nudžiugino. Baldita – tai malonus bendravimas, taiklūs patarimai, praktiški sprendimai. Norime pagirti vyrus, montavusius mums baldus – viskas kruopščiai, tvarkingai, be šiukšlių ir sienų nudaužymų:) Rekomenduojame!

Goda

BALDITA baldų gamyba

2020 09 30

Norime padėkoti visai Balditos komandai už puikius virtuvės baldus. Viskas atlikta labai kruopščiai ir kokybiškai. Tikrai rekomenduosime ir kitiems! Ačiū Jums!!

Romas

BALDITA baldų gamyba

2020 06 29

Norime padėkoti už kokybiškai pagaminta bei sumontuota mergaitės spintą. Montuotojai- vyrukai mandagūs bei kruopštus. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems išsirinkti Baldita. Gražios vasaros. Su pagarba Asta.

Jonava

BALDITA baldų gamyba

2020 05 29

Didžiausias ačiū už nuostabius, modernius virtuvinius baldus! Ne tik pateisino, bet ir pranoko visus lūkesčius! Dar kartą didelis dėkui Ėrikui ir visai jo komandai! Sėkmės Jums!!!

Ernesta

BALDITA baldų gamyba

2020 02 14

Dėkojame Balditos komandai už išpildytus lūkesčius ir įgyvendintas idėjas. Po pirmo baldų užsakymo likome labai patenkinti, tad į Balditą kreipėmės ir antrą kartą. Dabar namuose džiaugiamės puikios kokybės virtuvės komplektu, prieškambario, vaikų kambario ir miegamojo spintomis, knygų lentynomis bei vonios baldais

Ieva ir Laurynas

BALDITA baldų gamyba

2020 02 03

Dėkojame Ėrikui bei jo visai komandai už gražius bei kokybiškus virtuvinius baldus, už kantrybę derinant visą projektą, nes pakeitimų būta daugiau nei daug. Prieš pora metų Baldita gamino ir svetainės baldų komplektą, atsiradus garantinei problemai, ji nedelsiant buvo ištaisyta be jokių bereikalingų diskusijų. Tad tikrai rekomenduoju Balditą, nes ši įmonė sugeba padaryti labai gražius bei tikrai kokybiškus baldus už konkurencingą kainą. Kitą kartą būtinai vėl kreipsiuosi į Balditą!!!

Arvydas

BALDITA baldų gamyba

2020 01 17

Norime padėkoti visai “Balditos” komandai už puikius virtuvės baldus ir spintas. Viskas atitiko mūsų lūkesčius nuo idėjos iki jau regimo baldo. Montuotojai yra atsakingi ir puikiai savo darbą išmanantys . Jeigu ne “Baldita”, tai kas tau pagamins baldus? 🙂

Darius

BALDITA baldų gamyba

2019 12 31

Labai ačiū BALDITOS komandai o labiausiai Erikui už visus patarimus ir  įgivendintas svajones turint nuostabią virtuvę Ir drabužinę !

Monika

BALDITA baldų gamyba

2019 10 02

Dėkojame visai Balditos komandai už profesionalų darbą pradedant nuo baldų projektavimo baigiant jų montavimu. Viskas atlikta labai kruopščiai, kokybiškai ir profesionaliai. Rezultatai pranoko lūkesčius! Ačiū labai!

Rimantė

BALDITA baldų gamyba

2019 10 01

Mano baldita, MB pagamina nestandartinius baldus, išskirtinio dizaino, man pagamino spintą , labai gražią su trimis slankiojančiais veidrodžiais mediniuose rėmuose, geros kokybės mechanizmai. Rekomenduoju ir tuo pačiu dėkoju Erikui ir jo komandai , kad išpildė mano norus , sėkmės darbuose

Aušra

BALDITA baldų gamyba

2019 08 27

Labai dėkojame už nuostabius vaiko kambario baldus! Kai pradėjome bendrauti tiesiog žinojome – reikia stalo, spintos ir pan. “Balditos” komanda pasiūlė įdomius projektus, bei viską įgyvendino kokybiškai

Agnė

BALDITA baldų gamyba

2019 08 21

Dėkojame šiai komandai už svetainės baldus! Grožimės ir džiaugiamės 🙂 Malonus bendravimas, patarimai iš techninės pusės, puikūs montuotojai, kurie darbo vietą paliko švarią, saugojo grindis nuo įbrėžimų ir pan. Žodžiu gerbė kliento turtą 🙂 Sėkmės ir toliau Jums darbuose 🙂

Rasa ir Vytautas

BALDITA baldų gamyba

2019 06 06

Esam labai patenkinti mums pagamintais baldais. Uzsisakinejome tikrai nemazai, virtuvini, 4 spintas bei vonios baldus. Todel buvo truputi neramu, ar viskas pavyks. Pavyko 100%, dave daug geru patarimu, labai malonus montuotojai. Rekomenduojame!

Kriste

BALDITA baldų gamyba

2019 02 28

Noriu padėkoti už kokybiškai ir profesionaliai atliktą darbą. Esame labai patenkinti ne tik pačia spinta, bet ir jūsų montuotojų darbu bei bendravimu. Tai tikrai labai malonūs ir savo darbą išmanantys žmonės. 🙂

Justina

BALDITA baldų gamyba

2019 01 09

Norime padėkoti ”Balditos” komandai už profesionaliai pagamintus ir sumontuotus baldus.
Labai didelis AČIŪ Erikui, už nuoširdžius patarimus, malonų bendravimą, už kantrybę renkantis medžiagas, derinant spalvas ( rezultatas-NUOSTABUS!!! )
Taip pat labai Ačiū projektuotojai Simonai už iki galo suderintus planus
Nuoširdžiai dėkojame montuotojams, kurie turėjo ką veikti keletą dienų montuojant didelę virtuvę ir stengėsi pabaigti darbą iki pat švenčių.
Rekomenduojame visiems, kas vertina profesionalumą ir kokybę !!!
SEKMĖS DARBUOSE !!!

Edita ir Rolandas

BALDITA baldų gamyba

2018 12 21

Norėčiau labai padėkoti visai Balditos komandai už profesionalumą, nuoširdų darbą  ir be galo dailų rezultatą. Net ir maža erdvė jūsų rankose gali virsti estetikos pavyzdžiu!

BALDITA baldų gamyba

2018 10 24

Ačiū Erikui ir jo komandai už gražius ir kokybiškus virtuvinius baldus. Montuotojai dirbo labai atsakingai ir tvarkingai ir per dieną buvo viskas sumontuota ir įmontuota. ( 6 metrai)

Aušra.

BALDITA baldų gamyba

2018 08 21

Noriu padėkoti už puikius virtuvės baldus apie kuriuos ilgai svajojau. Baldai labai gražūs.Dėkoju Erikui už patarimus.Labai didelis AČIŪ baldų montuotojams, kurie pačią karščiausią vasaros dieną dirbo „iš peties“ ir paliko labai tvarkingą darbo vietą ( ko reikėtų pasimokyti santechnikams). Sėkmės Jums visiems! AČIŪ:)
Drąsiai naudokitės „Baldita“

Dalė ir Artūras, Kaunas.

BALDITA baldų gamyba

2018 08 10

Kadangi pati esu architektė, teko susidurti su įvairiais baldininkais, tačiau projektuojant ir įrenginėjat virtuvę sau, net nesvarsčiusi rinkausi Balditos komandą. Puiki kokybė, patirtis, o svarbiausia tikslumas, kuris nestandartiniams baldams yra viena svarbiausių dalių. Komplimentai keliauja ne tik Erikui, bet ir puikiems montuotojams! Ačiū, vis dar negaliu atsidžiaugti.

Greta.

BALDITA baldų gamyba

2018 07 09

Ačiū už puikius virtuvės baldus. Svajonę išpildė te su kaupu. Erdvi, šviesi, moderni, jauki virtuvė. Puiki komanda, gražus r malonus bendravimas. Darbas vertas laukimo. Sėkmės Jums ir sveikatos!

Lina ir Algirdas Surgautas-Utena.

BALDITA baldų gamyba

2018 06 07

Dėkojame ,,Balditos” komandai už puikius virtuvės baldus. Puiki kokybė, malonus bendravimas, profesionalus darbas. Tikrai rekomenduosiu pažįstamiems. Ačiū. Sėkmės ir kūrybinių idėjų

Jūratė ir Rimaldas.

BALDITA baldų gamyba

2018 04 08

Labai esami dėkingi Balditai už pagalbą, mūsų norų bei pageidavimų išpildymą. Bendravome ir derinome viską ištisus metus, daug kas keitėsi daug ką perplanavome, bet likome suprasti ir Erikas tikrai išpildė visus mūsų lūkesčius. Patys viską montavomės, o nesame šios srities specialistai, tačiau gavome ir pagalbą ir patarimų kaip reikia sumontuoti baldus, ir tikrai nebuvome pamiršti vos tik sumokėjome už baldus. Kadangi baldai keliavo ilgą kelią kol pasiekė mus, viskas buvo nepriekaištingai supakuota, neradome nei įbrėžimų nei sudužusių veidrodžių, tikrai puikiai pasirūpinta. Profesionalus bendravimas, kokybė, pagalba ir kantrybė, viskas ko reikia ir ką turi Baldita, kad ir toliau sėkmingai gyvuotų. Ir tikrai žadame dar kartą pasinaudoti jūsų paslaugomis. Dar kartą didelis ačiū!

Judita ir Mindaugas. Norvegija.

BALDITA baldų gamyba

2018 03 30

A sincere THANK YOU to the whole Baldita team for the excellent, impeccable and qualitative work. I am very happy because they highly exceeded my expectations within a short period of time. Now I have a perfect kitchen. I can only say this: if you are looking for furniture of high quality and responsible approach towards a client – choose Baldita!

BALDITA baldų gamyba

2017 08 29

We would like to express our gratitude to Erikas and the whole team for the impeccably manufactured kitchen and other furniture! The latest technologies and materials, precision and thoughtful pieces of advice allow us to enjoy the furniture! Also, the installers were very polite and clean. Thank you and good luck in your future projects!

Jurgita and Gytis.

BALDITA baldų gamyba

2017 08 23

It was a good idea to follow friends‘ recommendations and order the kitchen and studio furniture at Baldita – the selected models, ideally adjusted colours of particleboards and the washing stove, all works performed qualitatively. We are very satisfied!

Ineta and Laisvydas.

BALDITA baldų gamyba

2017 04 23

We are very happy about our perfect kitchen furniture. All details thought through, materials of high quality and impeccable installation. My recommendations!

BALDITA baldų gamyba

2017 03 02

Baldita produced cabinet furniture for our hotel. Excellent quality of work, perfect choice of wood colour, impeccable result. The latest furniture fittings. We loved the way the job was done, very clean as well as calm and pleasant communication. Erikas and Andrius I wish you the best of luck!

Irena, Alytus.

BALDITA baldų gamyba

2017 01 22

Erikas, Giedrius, Andrius – YOU ARE THE BEST! Thank you for the kitchen furniture! I will shortly and only in your company order some new pieces of furniture. I would recommend BALDITA to everyone who is looking for precision, quality and professional attitude. I am happy about choosing you. It‘s so good that in Lithuania we still have people working as hard as you do. The best of luck!
Regards Genovaite. Pakruojis

BALDITA baldų gamyba

2016 10 19

Hello. Once more I would like to say a big and sincere THANKS for a wonderful kitchen! We are very happy about the final result! Everything looks great! This will definitely be one of many purchases from you! Also, THANK YOU for support and advices choosing the most suitable items! Only the best feedback! Recommendations!

BALDITA baldų gamyba

2016 08 02

We would like to express our gratitude for the professionally and impeccably manufactured and installed furniture for our dream home. All the furniture manufactured by your company exceeded our expectations and made our dreams come true. Everything was delivered and installed in time and impeccably. Big thanks to Erikas for the pieces of advice when solving problems and the great team of installers, Andrius and Giedrius, for pleasant communication and qualitative work. We are really happy for choosing your company which we will recommend to our friends and acquaintances.

Pilaitė Vaclovas.

BALDITA baldų gamyba

2016 05 18

I would like to say thanks to the whole team of Baldita for perfectly manufactured kitchen furniture for my homestead in Zarasai region. I think that this company has a good vision and great chances for growth and continuous improvement.

Construction Project Manager, Alvydas Juozelis.

BALDITA baldų gamyba

2016 04 28

The furniture looks great. Perfect idea and excellent quality of work.
Also, thanks to the professionals who have installed the furniture.

Liutauras. Vilnius.

BALDITA baldų gamyba

2016 04 01

Big thanks to the craftsmen for qualitatively performed work and to Erikas for his advices and qualitative furniture. I would recommend this company to everyone. Once again thank you. I‘m enjoying the furniture a lot ;))))

Biržai.

BALDITA baldų gamyba

2016 02 25

We are very satisfied with the qualitatively performed work, materials and stylistic choices.
All these factors led us to choosing this particular company.

BALDITA baldų gamyba

2016 02 02

Hello
After a long hesitation I ordered my furniture at Baldita. The result was great: the furniture was manufactured in time, was of high quality and installed with precision. Now I‘m not surprised that there is so much customer feedback about the team of Baldita – it is really well-earned and genuine. Before contacting this company I heard lots of warnings from my friends and acquaintances that nowadays it is very difficult to find a reliable manufacturer of furniture and that the majority of them deliver low quality products. Therefore I am very happy about choosing Baldita and being pleasantly surprised. Thank you for all the advices and design to Erikas and the craftsmen for qualitative, nice and clean implementation of the project.

Lina. Vilnius.

BALDITA baldų gamyba

2016 01 16

Hi. I would like to say big THANKS to ERIKAS for the excellent work, pleasant communication and patience when designing my dream kitchen. Thank you very much Andrius and Giedrius, the installers, for impeccable work and pleasant collaboration.

Jurate Siauliai.

BALDITA baldų gamyba

2016 01 15

After building a house or buying a flat everyone faces the problem of furniture. We say big thanks to Erikas and his team for helping to solve this problem. We ordered new wardrobes, installed the dressing room and the bathroom. The work done was timely and of high quality. If you want to avoid unnecessary stress about the manufacture and quality of your furniture, I would recommend to choose this company. Good price and qualitative work. Thank you!

BALDITA baldų gamyba

2017 12 05

I would like to say thank you to Erikas and his team for the impeccably manufactured kitchen and other furniture! With your help my home became very beautiful. Thank you and good luck!

BALDITA baldų gamyba

2015 08 28

Impeccable work, a 100% ratio between the price and quality. Innovative team, advices on the latest trends, great and truly professional installers. We say thanks to Erikas for his excellent design and professionalism and enjoy our new kitchen furniture. Timely and impeccable work! Recommendations!

BALDITA baldų gamyba

2015 08 20

Big thanks to Baldita team for my kitchen furniture. The communication and advices were to the point – you can recognize professionals right away! The work performed was impeccable, honest and the result was surprising in a good way. I‘m enjoying my dream kitchen each and every day!
Thank you very much. I can recommend you to everyone who values professionalism and quality.

Regards, Laisvūnė.

BALDITA baldų gamyba

2015 08 05

I would like to thank the manager of BALDITA Erikas who has designed our bedroom furniture. Sincere support in the choice of materials and colours. The result is fantastic. Also, I would like to say thank you to the furniture installer Andrius for his impeccable work. I‘m very satisfied with everything and will definitely recommend you. Looking forward for future collaboration. Good luck in your projects!

Regina.

BALDITA baldų gamyba

2015 05 17

Thank you for the professional and impeccable work done. The wardrobe manufactured by you exceeded our expectations: not only its high quality, but also a perfect choice of colour. Thank you Erikas for your patience and support, to the installers – for prompt work and goodwill. We are so satisfied for choosing you. Good luck in making your clients‘ dreams come true!

BALDITA baldų gamyba

2015 01 22

We would like to thank the whole Baldita team for qualitative and professional work.
The kitchen furniture and children‘ room wardrobe manufactured by you makes our home more beautiful.
Thank you for being there.

BALDITA baldų gamyba

2015 01 03

Thank you Erikas! Our kitchen is simply fabulous!

BALDITA baldų gamyba

2014 12 15

I‘m in the middle of arranging an office – the men of Erikas were the only ones from all the contractors who delivered their works before the deadline. The furniture is nice and of high quality, the employees are helpful and polite. Thank you, only the best wishes to all of you!

BALDITA baldų gamyba

2014 12 02

We remained highly satisfied with the works performed by Baldita team. The wardrobe with sliding doors was manufactured qualitatively and in time. No misunderstandings. Thank you!

BALDITA baldų gamyba

2014 02 28

We would like to thank BALDITA for qualitative and timely work, useful advices and great solutions. It‘s already a month since we are enjoying our perfect kitchen and spacious wardrobe. We are satisfied with the price and quality ratio as well. Good luck and inspiration to BALDITA!

Indrė and Paulius.

BALDITA baldų gamyba

2014 05 02

We are very happy about our renewed kitchen. Baldita perfectly adjusted custom-made furniture to the existing kitchen. Functional and qualitative furniture, pleasant and helpful workers. Big THANK YOU and GOOD LUCK!

Miliauskai. Panevėžys.

BALDITA baldų gamyba

2014 04 15

Thank you for the qualitative, nice and timely design and manufacture of the kitchen and bedroom furniture.
All furniture exceeded our expectations. I‘ll keep recommending you to everyone and, in case we need, I will, doubtless, choose only your company!

Audronė.

BALDITA baldų gamyba

2014 01 25

If you want to see how the kitchen furniture should look like, come to Ramunių skg.14. Great job, Erikas! Thank you for your impeccable work.

BALDITA baldų gamyba

2013 12 23

Thank you for the great and qualitative work done. Recommendations.

Vilnius-Karoliniskes.

BALDITA baldų gamyba

2013 11 14

We would like to thank BALDITA for the designed and manufactured kitchen furniture. As we were so satisfied with them, we ordered a wardrobe and a cupboard as well. And remained satisfied! Qualitative furniture, impeccable work. THANK YOU. GOOD LUCK.

Vitalija.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 23

The furniture is nice and of high quality. And I have seen several pieces of furniture made by them. I am satisfied with the kitchen furniture manufactured for a reasonable price. THANK YOU.

Andrius.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 15

We wanted to express our sincere gratitude to Baldita for the qualitative and timely manufactured kitchen furniture. You have implemented all our wishes and now we can enjoy our dream kitchen. We wish you new ideas and great success in what you do. Recommendations to everyone.

Saulius and Živilė.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 09

We are satisfied with the work done. The wardrobe is of high quality, manufactured in time and for a reasonable price.

Justa.


 

Palikite atsiliepimą

Mums yra svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų pagamintus baldus, todėl laukiame Jūsų laiškų su gerais ar blogais atsiliepimais, bei pastabomis.