• ОТЗЫВЫ

ОТЗЫВЫ

BALDITA baldų gamyba

2023 01 30

Sėkmės Jums darbuose! Sakau Jums ačiū už virtuvės baldų komplektą. Baldais džiaugiuosi, darbuotojai stengiasi, atsižvelgia į visus pastebėjimus,, kantrūs.

Rima.

BALDITA baldų gamyba

2022 09 18

Ilgai teko rinktis baldų gamintojus.Man pasisekė,kad naujos virtuvės baldams pasirinkau Balditą.Kadangi pati gyvenu užsieny daug ką teko derinti nuotoliniu būdu..Nors baldų kaina buvo 7000 eurų,avanso paprašė tik 200.Likusią sumą pervedžiau kai jau buvo surinkti baldai mano virtuvėje.Davė labai daug gerų patarimų,maloniai bendravo,baldai tikrai kokybiški,surinkti nepriekaištingai.Rekomenduoju šiuos sąžiningus gamintojus.

Audronė.

BALDITA baldų gamyba

2022 08 12

Dėkoju įmonės «Baldita» darbuotojams už puikiai suprojektuotus ir pagamintus baldus bei patarimus. Baldai puikūs, lūkesčiai pateisinti. Meistrai — mandagūs, kruopštūs ir tvarkingi. REKOMENDUOJU VISIEMS! GARANTUOJU — NENUSIVILSITE. Dar kartą ačiū ir sėkmės darbuose.

Violeta.

BALDITA baldų gamyba

2022 02 16

Šv.Valentino dieną įsimylėjau …SPINTĄ, kurios ilgai laukiau (covidas maišė planus), bet vertėjo:) Tai puiki pertvara skirianti miegamą nuo gyvenamosios zonos. Svarbiausia,kad iš visų pusių ji atrodo gražiai, trys viename:spinta drabužiam su įmontuotomis komodomis, iš šono-sekcija su lentynomis, iš miegamojo pusės-veidrodis su spintoje įmontuotomis lentynėlėmis. Gražu,daug vietos,praktiška! Ačiū! Sėkmės visai komandai darbuose!

Lina.

BALDITA baldų gamyba

2022 01 21

Labai džiaugiamės, kad pasirinkome Balditą: malonus bendravimas, greiti atsakymai į visus rūpimus klausimus, greiti, tvarkingi ir mandagūs meistrai , labai gražūs ir kokybiški baldai. Rekomenduojame!

Vytautas ir Vida

BALDITA baldų gamyba

2022 01 13

Ačiū Balditai už spintą su stumdomomis durimis! Dėkui Ėrikui už patarimus. Taip pat noriu pasidžiaugti montuotojų darbu: mandagūs, spintą surinko be priekaištų, kruopščiai sutvarkė darbo vietą. Sėkmės Balditos kolektyvui!
Rekomenduojam!

Valerija ir Sigutis

BALDITA baldų gamyba

2021 10 29

Džiaugiamės puikia spinta, kuri buvo suprojektuota pagal mūsų norus. Malonus bendravimas, profesionalu ir patikima. Rekomenduojam. Ačiū!

Lilija ir Agata

BALDITA baldų gamyba

2021 10 22

Dėkojame už įsiklausymą į mūsų lūkesčius ir už tai, kad buvome ne tik išgirsti, bet ir suprasti. Galutinis rezultatas labai džiugina. Sėkmės kuriant ir įgyvendinant klientų norus.

Raimundas

BALDITA baldų gamyba

2021 08 31

От всей души благодарю всю команду «Mano baldita»! Настоящие профессионалы! Творческий подход к выполнению самых непредсказуемых пожеланий клиентов. Выполнение заказа в срок, качество мебели, сборки — все отлично! Всей команде фирмы желаю профессиональных успехов и процветания! С уважением и благодарностью Татьяна.

BALDITA baldų gamyba

2021 04 06

Užsakytas baldas puikus, pastabų nėra, tik: nuoširdžiai dėkojame už gaminį, patarimus bei sprendimus. O meistrai! — kruopštūs, ramūs, užtikrinti, mandagūs ir malonūs, rūpestingi ir net tvarkingi vyrai. Būdami vertingi būkite vertinami:)

Vaidas ir Agnė

BALDITA baldų gamyba

2021 03 30

Nenustojam džiaugtis nauja prieškambario spinta. Realybėje ji žymiai gražesnė nei nuotraukoje, o apie patoguma nėra ką kalbėti. Kokybė ir kruopštus darbas — Balditos vizitinė kortelė. REKOMENDUOJAM VISIEM!!!

Vaida ir Arvydas

BALDITA baldų gamyba

2021 03 12

Labai ačiū už naują spintą, ji puiki! Mano vizija įgyvendinta 100% — gražu ir kokybiška. Didžiausios rekomendacijos ir sėkmės darbuose 🙂

Vaida

BALDITA baldų gamyba

2021 03 08

Dekoju Erikui ir visai komandai uz kokybiskai pagamintus virtuves ir kitus baldus,taip pat meistrams Giedriui ir Renatui. Rekomenduoju norintiems kokybes bei zadu ateityje pasinaudoti jusu paslaugomis.

Eugenijus. Kaunas

BALDITA baldų gamyba

2021 02 02

Ačiū Jums labai už nepriekaištingą kokybę, už kantrybę ir draugišką bendravimą bei sugebėjimą rasti išeitį iš kiekvienos situacijos tam, kad klientas liktų patenkintas. Visi baldai puikūs, funkcionalūs, praktiški ir labai gražūs. Buvo labai malonu kartu su Jumis įsirenginėti svajonių namus.

Asta

BALDITA baldų gamyba

2020 12 21

Labai norime padekoti uz labai grazia spinta, virsijo visus lukescius ir tikrai atrodo nepriekaistingai. Labai supratingai bendravo, kai praseme kiek imanoma anksciau. Tikrai rezultatas nuostabus!!!

Monika

BALDITA baldų gamyba

2020 12 10

Norime padėkoti Balditai už nuostabius virtuvės ir vaiko kambario baldus! Nors ir teko ilgokai palaukti, rezultatas labai mus nudžiugino. Baldita — tai malonus bendravimas, taiklūs patarimai, praktiški sprendimai. Norime pagirti vyrus, montavusius mums baldus — viskas kruopščiai, tvarkingai, be šiukšlių ir sienų nudaužymų:) Rekomenduojame!

Goda

BALDITA baldų gamyba

2020 09 30

Norime padėkoti visai Balditos komandai už puikius virtuvės baldus. Viskas atlikta labai kruopščiai ir kokybiškai. Tikrai rekomenduosime ir kitiems! Ačiū Jums!!

Romas

BALDITA baldų gamyba

2020 06 29

Norime padėkoti už kokybiškai pagaminta bei sumontuota mergaitės spintą. Montuotojai- vyrukai mandagūs bei kruopštus. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems išsirinkti Baldita. Gražios vasaros. Su pagarba Asta.

Jonava

BALDITA baldų gamyba

2020 05 29

Didžiausias ačiū už nuostabius, modernius virtuvinius baldus! Ne tik pateisino, bet ir pranoko visus lūkesčius! Dar kartą didelis dėkui Ėrikui ir visai jo komandai! Sėkmės Jums!!!

Ernesta

BALDITA baldų gamyba

2020 02 14

Dėkojame Balditos komandai už išpildytus lūkesčius ir įgyvendintas idėjas. Po pirmo baldų užsakymo likome labai patenkinti, tad į Balditą kreipėmės ir antrą kartą. Dabar namuose džiaugiamės puikios kokybės virtuvės komplektu, prieškambario, vaikų kambario ir miegamojo spintomis, knygų lentynomis bei vonios baldais

Ieva ir Laurynas

BALDITA baldų gamyba

2020 02 03

Dėkojame Ėrikui bei jo visai komandai už gražius bei kokybiškus virtuvinius baldus, už kantrybę derinant visą projektą, nes pakeitimų būta daugiau nei daug. Prieš pora metų Baldita gamino ir svetainės baldų komplektą, atsiradus garantinei problemai, ji nedelsiant buvo ištaisyta be jokių bereikalingų diskusijų. Tad tikrai rekomenduoju Balditą, nes ši įmonė sugeba padaryti labai gražius bei tikrai kokybiškus baldus už konkurencingą kainą. Kitą kartą būtinai vėl kreipsiuosi į Balditą!!!

Arvydas

BALDITA baldų gamyba

2020 01 17

Norime padėkoti visai «Balditos» komandai už puikius virtuvės baldus ir spintas. Viskas atitiko mūsų lūkesčius nuo idėjos iki jau regimo baldo. Montuotojai yra atsakingi ir puikiai savo darbą išmanantys . Jeigu ne «Baldita», tai kas tau pagamins baldus? 🙂

Darius

BALDITA baldų gamyba

2019 12 31

Labai ačiū BALDITOS komandai o labiausiai Erikui už visus patarimus ir  įgivendintas svajones turint nuostabią virtuvę Ir drabužinę !

Monika

BALDITA baldų gamyba

2019 10 02

Dėkojame visai Balditos komandai už profesionalų darbą pradedant nuo baldų projektavimo baigiant jų montavimu. Viskas atlikta labai kruopščiai, kokybiškai ir profesionaliai. Rezultatai pranoko lūkesčius! Ačiū labai!

Rimantė

BALDITA baldų gamyba

2019 10 01

Mano baldita, MB pagamina nestandartinius baldus, išskirtinio dizaino, man pagamino spintą , labai gražią su trimis slankiojančiais veidrodžiais mediniuose rėmuose, geros kokybės mechanizmai. Rekomenduoju ir tuo pačiu dėkoju Erikui ir jo komandai , kad išpildė mano norus , sėkmės darbuose

Aušra

BALDITA baldų gamyba

2019 08 27

Labai dėkojame už nuostabius vaiko kambario baldus! Kai pradėjome bendrauti tiesiog žinojome — reikia stalo, spintos ir pan. «Balditos» komanda pasiūlė įdomius projektus, bei viską įgyvendino kokybiškai

Agnė

BALDITA baldų gamyba

2019 08 21

Dėkojame šiai komandai už svetainės baldus! Grožimės ir džiaugiamės 🙂 Malonus bendravimas, patarimai iš techninės pusės, puikūs montuotojai, kurie darbo vietą paliko švarią, saugojo grindis nuo įbrėžimų ir pan. Žodžiu gerbė kliento turtą 🙂 Sėkmės ir toliau Jums darbuose 🙂

Rasa ir Vytautas

BALDITA baldų gamyba

2019 06 06

Esam labai patenkinti mums pagamintais baldais. Uzsisakinejome tikrai nemazai, virtuvini, 4 spintas bei vonios baldus. Todel buvo truputi neramu, ar viskas pavyks. Pavyko 100%, dave daug geru patarimu, labai malonus montuotojai. Rekomenduojame!

Kriste

BALDITA baldų gamyba

2019 02 28

Noriu padėkoti už kokybiškai ir profesionaliai atliktą darbą. Esame labai patenkinti ne tik pačia spinta, bet ir jūsų montuotojų darbu bei bendravimu. Tai tikrai labai malonūs ir savo darbą išmanantys žmonės. 🙂

Justina

BALDITA baldų gamyba

2019 01 09

Norime padėkoti »Balditos» komandai už profesionaliai pagamintus ir sumontuotus baldus.
Labai didelis AČIŪ Erikui, už nuoširdžius patarimus, malonų bendravimą, už kantrybę renkantis medžiagas, derinant spalvas ( rezultatas-NUOSTABUS!!! )
Taip pat labai Ačiū projektuotojai Simonai už iki galo suderintus planus
Nuoširdžiai dėkojame montuotojams, kurie turėjo ką veikti keletą dienų montuojant didelę virtuvę ir stengėsi pabaigti darbą iki pat švenčių
Rekomenduojame visiems, kas vertina profesionalumą ir kokybę !!!
SEKMĖS DARBUOSE !!!

Edita ir Rolandas

BALDITA baldų gamyba

2018 12 21

Norėčiau labai padėkoti visai Balditos komandai už profesionalumą, nuoširdų darbą  ir be galo dailų rezultatą. Net ir maža erdvė jūsų rankose gali virsti estetikos pavyzdžiu!

BALDITA baldų gamyba

2018 10 24

Ačiū Erikui ir jo komandai už gražius ir kokybiškus virtuvinius baldus. Montuotojai dirbo labai atsakingai ir tvarkingai ir per dieną buvo viskas sumontuota ir įmontuota. ( 6 metrai)

Aušra.

BALDITA baldų gamyba

2018 08 21

Noriu padėkoti už puikius virtuvės baldus apie kuriuos ilgai svajojau. Baldai labai gražūs.Dėkoju Erikui už patarimus.Labai didelis AČIŪ baldų montuotojams, kurie pačią karščiausią vasaros dieną dirbo „iš peties“ ir paliko labai tvarkingą darbo vietą ( ko reikėtų pasimokyti santechnikams). Sėkmės Jums visiems! AČIŪ:)
Drąsiai naudokitės „Baldita“

Dalė ir Artūras, Kaunas.

BALDITA baldų gamyba

2018 08 10

Kadangi pati esu architektė, teko susidurti su įvairiais baldininkais, tačiau projektuojant ir įrenginėjat virtuvę sau, net nesvarsčiusi rinkausi Balditos komandą. Puiki kokybė, patirtis, o svarbiausia tikslumas, kuris nestandartiniams baldams yra viena svarbiausių dalių. Komplimentai keliauja ne tik Erikui, bet ir puikiems montuotojams! Ačiū, vis dar negaliu atsidžiaugti.

Greta.

BALDITA baldų gamyba

2018 07 09

Ačiū už puikius virtuvės baldus. Svajonę išpildė te su kaupu. Erdvi, šviesi, moderni, jauki virtuvė. Puiki komanda, gražus r malonus bendravimas. Darbas vertas laukimo. Sėkmės Jums ir sveikatos!

Lina ir Algirdas Surgautas-Utena.

BALDITA baldų gamyba

2018 06 07

Dėkojame ,,Balditos» komandai už puikius virtuvės baldus. Puiki kokybė, malonus bendravimas, profesionalus darbas. Tikrai rekomenduosiu pažįstamiems. Ačiū. Sėkmės ir kūrybinių idėjų

Jūratė ir Rimaldas.

BALDITA baldų gamyba

2018 04 08

Labai esami dėkingi Balditai už pagalbą, mūsų norų bei pageidavimų išpildymą. Bendravome ir derinome viską ištisus metus, daug kas keitėsi daug ką perplanavome, bet likome suprasti ir Erikas tikrai išpildė visus mūsų lūkesčius. Patys viską montavomės, o nesame šios srities specialistai, tačiau gavome ir pagalbą ir patarimų kaip reikia sumontuoti baldus, ir tikrai nebuvome pamiršti vos tik sumokėjome už baldus. Kadangi baldai keliavo ilgą kelią kol pasiekė mus, viskas buvo nepriekaištingai supakuota, neradome nei įbrėžimų nei sudužusių veidrodžių, tikrai puikiai pasirūpinta. Profesionalus bendravimas, kokybė, pagalba ir kantrybė, viskas ko reikia ir ką turi Baldita, kad ir toliau sėkmingai gyvuotų. Ir tikrai žadame dar kartą pasinaudoti jūsų paslaugomis. Dar kartą didelis ačiū!

Judita ir Mindaugas. Norvegija.

BALDITA baldų gamyba

2018 03 30

Чистосердечное СПАСИБО всему коллективу Baldita за прекрасную, безупречную и качественную работу. Я действительно счастлива, так как за короткое время с лихвой осуществились все ожидания. У меня теперь есть совершенная кухня. Могу сказать только одно: если вы ищете качественную мебель и ответственное отношение к клиенту — выбирайте Balditą!

BALDITA baldų gamyba

2017 08 29

Хотим поблагодарить Эрикаса и всю команду за безупречно выполненную мебель для кухни и другую! Новейшие технологии и материалы, огромная тщательность и обдуманные советы позволяют нам радоваться сделанной мебели! А монтажники очень вежливые и чистоплотные мужчины. Спасибо Вам и удачи в работе!

Юрга и Гитис.

BALDITA baldų gamyba

2017 08 23

Рекомендации друзей выбрать „Balditą“ при заказе производства кухонной мебели и мебели для рабочего кабинета оправдались на 100 процентов – подобранные модели, панели, цвета раковины сочетаются идеально; работы выполнены качественно – мы очень довольны!

Инета и Лайсвидас.

BALDITA baldų gamyba

2017 04 23

Мы радуемся прекрасной кухонной мебели. Все детали обдуманы, качественные материалы и монтаж. Рекомендую!

BALDITA baldų gamyba

2017 03 02

Baldita произвела корпусную мебель для нашей гостиницы. Очень качественная работа, прекрасное попадание с цветом дерева, изделия сделаны безупречно. Самая современная фурнитура. Понравилось само выполнение работ, очень чистое и спокойное, приятное общение. Эрикас и Андрюс, желаю Вам нескончаемой удачи.

Ирена.

BALDITA baldų gamyba

2017 01 22

Эрикас, Гедрюс, Андюс, ВЫ МОЛОДЦЫ! Спасибо за кухонную мебель. Скоро и только у вас закажу другую нужную мне мебель. Рекомендую BALDITA всем, кто ищет точности, качества, профессиональности. Я рада, что выбрала Вас. Я рада, что в Литве всё-таки есть такие работники, как вы. Удачи Вам в работе.

С уважением, Геновайте. Пакруойис

BALDITA baldų gamyba

2016 10 19

Здравствуйте, Ещё раз говорю чистосердечное и большое СПАСИБО за прекрасную кухню! Мы очень довольны окончательным результатом! Все выглядит прекрасно! Это точно не последняя покупка у Вас! Также СПАСИБО и за помощь в выборе устраивающего нас варианта! Только лучшие отзывы, рекомендую!!!!

BALDITA baldų gamyba

2016 08 02

Благодарим за профессионально и безупречно изготовленную и смонтированную мебель для дома нашей мечты. Вся сделанная Вашей фирмой мебель отвечает нашим ожиданиям и исполняет наши мечты. Все было сделано и установлено вовремя и безупречно. Большое Спасибо Эрикасу за советы в решении возникавших проблем и замечательному коллективу монтажников Андрюсу и Гедрюсу за приятное общение и качественную работу. Мы действительно рады, что выбрали Вашу фирму, будем рекомендовать своим друзьям и знакомым.

Пилайте Вацловас.

BALDITA baldų gamyba

2016 05 18

Благодарю коллектив Baldita за прекрасно выполненный кухонный комплект для моей дачи в Зарасайском районе. Считаю, что у этой фирмы есть хорошая визия будущего и прекрасные возможности для роста и совершенствования.

Руководитель строительных проектов, Альвидас Юозялис.

BALDITA baldų gamyba

2016 04 01

Большое спасибо за качественно сделанную работу мастерам также Эрикасу за советы и качественную мебель всем рекомендую эту фирму
ещё раз спасибо пользуюсь с улыбкой и удовольствием ;))))

Биржай.

BALDITA baldų gamyba

2016 02 25

Мы очень довольны качественно выполненной работой, материалами, советами по стилистике. Все эти факторы помогают нам выбрать именно это предприятие.

BALDITA baldų gamyba

2016 02 02

Здравствуйте,
После долгих размышлений заказала в Baldita кухонную мебель. Результат обрадовал, мебель была сделана в условленное время, качественно и аккуратно смонтирована. Сейчас не удивляюсь, что так много хороших отзывов о коллективе Baldita, они точно заслуженные и соответствуют реальности. До этого друзья и знакомые пугали, что в наше время сложно найти надёжного производителя мебели, большинство выполняет работы некачественно, так что я очень рада, что обратилась в Baldita, осталась приятно удивлена. Спасибо за советы и проект Эрикасу и мастерам за качественное, красивое, аккуратное осуществление проекта.

Лина. Вильнюс.

BALDITA baldų gamyba

2016 01 16

Здравствуйте хочу сказать большое СПАСИБО – ЭРИКАСУ за безупречно выполненную работу за приятное общение и терпение при проектировании кухни моей мечты Большое спасибо монтажникам Андрюсу и Гедрюсу за красивую работу и приятное общение

Юрате Шяуляй.

BALDITA baldų gamyba

2016 01 15

После постройки дома или покупки квартиры начинаются проблемы с мебелью. Мы очень благодарны Эрикасу и его команде за помощь в решении этих проблем. Для нашего дома были сделаны шкафы, оборудована гардеробная, ванная комната. Работы была выполнены своевременно, очень качественно. Если вы не хотите проблем и хлопот с изготовлением и качеством нужной мебели – рекомендую эту фирму. Хорошие цены, качественная работа. Спасибо!

BALDITA baldų gamyba

2017 12 05

Спасибо Эрикасу и всей команде за безупречно выполненную мебель для кухни и другую! С Вашей помощью мой дом стал очень красивым. Спасибо Вам и удачи в работе!

BALDITA baldų gamyba

2015 08 28

Безупречно выполненная работа, сочетание цены и качества – 100 процентов. Современная команда, советовали в вопросах о новинках, замечательные и действительно профессиональные монтажники. Благодарим Эрикаса за прекрасный проект, профессиональность и радуемся новому кухонному комплекту. Работа выполнена своевременно и безупречно. Рекомендуем!!!

BALDITA baldų gamyba

2015 08 20

Огромное спасибо команде Baldita за кухонную мебель. Общение и советы отличались конкретикой – сразу понимаешь, что работают мастера своего дела. Работа профессиональная, добросовестная, а результат удивил в хорошем смысле. Сейчас я каждый день радуюсь кухне своей мечты! Большое спасибо. Рекомендую всем, кто ценит профессионализм и качество.

С уважением, Лайсвуне.

BALDITA baldų gamyba

2015 08 05

Хочу поблагодарить руководителя BALDITA Эрикаса, который проектировал мебель для спальни. Честно советовал в выборе материалов, в согласовании цветов. Результат получился превосходный. Также хочу поблагодарить монтажника Андрюса, который безупречно выполнил свою работу. Я всем довольна и рекомендую другим. Думаю, что в будущем мы ещё пообщаемся. Удачи в работе!

Регина.

BALDITA baldų gamyba

2016 04 28

Мебель выглядит очень хорошо. Прекрасная идея и безупречное качество работы.
Также спасибо серьёзной команде, которая установила мебель.

Лютаурас. Вильнюс.

BALDITA baldų gamyba

2015 05 17

Благодарим за профессиональную и безупречно выполненную работу – готовый шкаф превзошёл ожидания, вещь качественная, шкаф удалось прекрасно вписать в интерьер. Спасибо Эрикасу за терпение и советы, монтажникам – за оперативную работу и доброжелательность. Мы рады, что Вас нашли. Удачи в работе – в осуществлении мечтаний других людей.

BALDITA baldų gamyba

2015 01 22

Благодарим команду Baldita за качественную и профессиональную работу. Уже изготовленная кухонная мебель и мебель в детскую комнату украшает наш дом.
Спасибо, что Вы есть.

BALDITA baldų gamyba

2015 01 03

Спасибо, Эрикас! Наша кухня просто прекрасна!

BALDITA baldų gamyba

2014 12 15

Обустраивал офис – мужчины Эрикаса единственные из всех подрядчиков выполнили работы даже раньше, чем обещали. Мебель красивая и качественная, работники услужливые и вежливые. Спасибо, только наилучшие пожелания.

BALDITA baldų gamyba

2014 02 28

Хотим поблагодарить „BALDITA“ за качественно и своевременно выполненную работу, полезные советы и решения. Уже месяц мы радуемся новой кухне и вместительной гардеробной. Нам по душе прекрасное сочетание цены и качества. Удачи и вдохновения „BALDITA“.

Индре и Паулюс.

BALDITA baldų gamyba

2014 12 02

Мы остались очень довольны работой команды Baldita. Шкаф с раздвижными дверями был сделан качественно и вовремя. Никаких недоразумений. Спасибо Вам!

BALDITA baldų gamyba

2014 05 02

Мы рады обновившейся кухне. По индивидуальному заказу „Baldita“ прекрасно подобрала мебель к имеющемуся кухонному помещению. Функциональная и качественная мебель, приятные и услужливые сотрудники. Большое СПАСИБО и УДАЧИ!

Миляускасы, Панявежис.

BALDITA baldų gamyba

2014 04 15

Благодарю за качественно, отлично и своевременно сделанную мебель для кухни и спальни. Вся мебель превзошла ожидания. Всем рекомендую и буду рекомендовать, а если нам ещё нужна будет мебель, будем обращаться только к Вам.

Аудроне.

BALDITA baldų gamyba

2014 01 25

Если вы хотите увидеть, как выглядит кухонная мебель – приезжайте по адресу переулок Рамуню 14. Молодец, Эрикас! Благодарю за безупречную работу.

BALDITA baldų gamyba

2013 12 23

Спасибо за хорошую и качественную работу, рекомендую.

Вильнюс, Каролинишкес.

BALDITA baldų gamyba

2013 11 14

Благодарим BALDITA за спроектированную и изготовленную кухонную мебель. Так как мы остались ей довольны, заказали ещё шкаф и буфет, которыми тоже довольны. Мебель качественная, работа безупречная. СПАСИБО. УСПЕХОВ.

Виталия.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 23

Мебель красивая и качественная. Я видел немало мебели, которую Вы сделали. Я доволен изготовленной для меня кухонной мебелью и за хорошую цену. СПАСИБО

Андрюс.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 15

Хотим от всего сердца поблагодарить Baldita за качественно и своевременно сделанную кухню. Вы осуществили все наши желания, и мы рады, что у нас есть кухня мечты. Желаем идей и хорошей работы. Рекомендуем всем.

Саулюс и Живиле.

BALDITA baldų gamyba

2013 10 09

Мы довольны проделанной работой. Шкаф сделан качественно, вовремя и не за космическую цену

Юста.


 

Palikite atsiliepimą

Mums yra svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų pagamintus baldus, todėl laukiame Jūsų laiškų su gerais ar blogais atsiliepimais, bei pastabomis.