• Baldai
  • Spintos stumdomomis durimis

Spintos stumdomomis durimis

Pagal individualius užsakymus gaminamos spintos stumdomomis durimis leis optimaliai išnaudoti gyvenamąjį plotą ir funkcionaliai planuoti namų erdvės išdėstymą. Neribotos dizaino galimybės atitiks išrankiausio kliento lūkesčius, nepriklausomai nuo to, ar Jūsų namuose dominuoja klasika, ar modernizmas. „Baldita“ spintos gali būti montuojamos visose gyvenamosiose erdvėse.

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, pagaminsime ir įrengsime stilingas, praktiškas ir patogias spintas su varstomomis ir stumdomomis durimis, sienines, kampines ir mansardines spintas, drabužines. Platus spalvų ir užpildų pasirinkimas leidžia sukurti bet kokio dizaino sieninės spintos duris. Slenkančiai sistemai naudojame „Komador”, „Slider” ir kitų firmų aliuminius profilius. Teikiame visas sieninių spintų projektavimo paslaugas. Galime užtikrinti – mūsų gaminamos spintos stumdomomis durimis suteiks žavesio Jūsų interjerui, užtikrins ilgaamžį ir patogų baldo naudojimą.


 

SPINTOS STUMDOMOMIS DURIMIS

SPINTŲ GAMYBA

Praktiškos ir patogios spintos stumdomomis durimis yra vienas esminių šiuolaikinio būsto akcentų, padedantis racionaliai išnaudoti gyvenamąją erdvę. Spintų gamyboje naudojame aukštos kokybės, ilgaamžes ir patikimas medžiagas. Dirbame su kokybiškomis aliumininėmis sistemomis, kurios yra tylios ir stabilios, kas leidžia lengvai stumdyti duris. Didelis originalių stumdomų durų užpildų pasirinkimas užtikrins, kad naują spintą lengvai priderinsite prie savo namų veido. Kiekvienas mūsų projektas yra individualus – spintos stumdomomis durimis dizainas bei jos vidaus išplanavimas idealiai pritaikomas prie būsto išplanavimo ir kliento poreikių bei pageidavimų. Spintas galite naudoti ne tik drabužių, bet ir kitų daiktų laikymui. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime suprojektuoti vietą lyginimo lentai, dulkių siurbliui, batams, skėčiams ir kt. Be to, jei pageidausite, spintoje galime sumontuoti įvairius stalčius, krepšelius, taip pat padaryti vietos skalbimo mašinai, televizoriui, kompiuteriui ar kitų daiktų laikymui.