Virtuvės baldai

Stilinga ir praktiška virtuvė – viena populiariausių gyvenamųjų erdvių, kurioje ne tik dirbame, bet ir ilsimės. Interjero specialistai teigia, kad tinkamai parinkti virtuvės baldai formuoja bendrą būsto atmosferą ir lemia stilistinius jo sprendimus. Virtuvėje ruošiame maistą, bendraujame su draugais ir artimaisiais, ilsimės po sunkios darbo dienos. Čia gimsta kulinarijos šedevrai, mėgaujamasi rytiniu kavos puodeliu ir leidžiami jaukūs vakarai su šeimos nariais.

Įrengiant arba atnaujinant virtuvės interjerą, būtina įvertinti du esminius rodiklius – stilistinį gyvenamosios erdvės vientisumą ir virtuvėje esančių baldų funkcionalumą. Visų pirma, reikia nuspręsti, kokio dizaino baldai dominuos gyvenamojoje erdvėje. Neribotos baldininkų galimybės leidžia įgyvendinti unikaliausius sprendimus, nepriklausomai nuo to, ar žavitės klasika, ar modernizmu. Kad virtuvėje jaustumėtės maksimaliai patogiai, būtina iš anksto pagalvoti, kur ir kokie baldai stovės, taip pat – kokiomis funkcinėmis savybėmis jie pasižymės.


Virtuvės baldų gamyba

VIRTUVĖS BALDŲ GAMYBA

Kad virtuvėje galėtumėte mėgautis maksimaliu komfortu, didžiausius reikalavimus kelkite kokybės ir stiliaus reikalavimams. Individuali virtuvės baldų gamyba leis realizuoti svajonių namų viziją – tinkamai parinkti virtuvės baldai gali iš esmės pakeisti Jūsų namų veidą, suteikti jiems daugiau elegancijos ir komforto. Praktika rodo, kad virtuvė yra viena aktyviausiai lankomų ir naudojamų patalpų, nuolatos veikiama temperatūros pokyčių ir drėgmės. Kad čia esantys baldai tarnautų ne vienerius metus ir džiugintų savo eksploatacija, būtina rinktis kokybiškas gamybines medžiagas ir patikimus konstrukcinius sprendimus. Jei abejojate dėl savo pasirinkimo, pasitarkite su kvalifikuotais „Baldita“ specialistais. Virtuvės baldų gamyba užsakymai visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose.NESTANDARTINIŲ VIRTUVĖS BALDŲ GAMYBA: 3 SVARBIAUSI KLAUSIMAI

Patyrę BALDITA specialistai suprojektuos ir pagamins individualius klientų lūkesčius atitinkančius virtuvės baldus, atsižvelgdami į gyvenamosios erdvės išmatavimus, klientų keliamus stiliaus reikalavimus ir finansines galimybes. Virtuvės baldų projektai rengiami atsakingai vertinant kiekvieną smulkmeną. Esant poreikiui, BALDITA specialistai pateiks elektros instaliacijos schemą ir apibendrins baldų gamybai reikalingus duomenis. Kad išvengtumėte klaidų ir būtumėte tikri baldų kokybe, atsakykite į tris esminius klausimus:

  • Ar verta investuoti į baldų gamybą?

    Individualaus užsakymo virtuvės baldai pritaikomi konkretiems architektūriniams sprendimams ir leidžia realizuoti novatoriškiausias dizaino idėjas. Baldų gamyba yra vienas optimaliausių pasirinkimų, planuojant mažos ar išskirtinai erdvios virtuvės interjerą. Nors šis sprendimas reikalauja didesnių išlaidų, individualiai gaminami baldai išsiskiria aukšta kokybe, užtikrindami ilgalaikę ir patikimą eksploataciją.

  • Kokį virtuvės stilių rinktis?

    Virtuvės interjeras reikalauja ypatingo dėmesio ir kryptingų dizaino sprendimų. Pagalvokite, kuriam stiliui skirsite pirmenybę – ieškosite modernių baldų ar atsigręšite į amžius skaičiuojančią klasiką? Įvertinkite ir itin plačią spalvų paletę. Mažoms virtuvėms rekomenduojami šviesesni tonai, vizualiai didinantys namų erdvę. Didesnėms patalpoms tiks tamsesni, prabanga alsuojantys virtuvės baldai. Esame neribojami dizaino sprendimų, galime pasiūlyti tiek ekonominius, tiek vienetinius virtuvinių baldų modelius.

  • Kaip įsigyti kokybiškus virtuvės baldus?

    Kad baldai džiugintų ne vienerius metus, didžiausią dėmesį skirkite jų kokybei. Rinkitės patikimas gamybines medžiagas ir bendraukite su ilgametę patirtį turinčiais profesionalais. Primename, kad prastos kokybės baldai praranda prekinę išvaizdą, pradeda luptis ar girgždėti. Jau po poros metų stalai iškrypsta, spintelės sunkiai užsidaro, o stalčiai nesusistumia. Ir priešingai, investuodami į aukštos kokybės gaminius, būsite tikri baldų eksploatacija ir ilgalaikiu naudojimu.