Kiti baldai

Dirbame su įvairiais baldų projektais, rengiame ir gaminame Jūsų lūkesčius atitinkančius baldus skirtingoms gyvenamosioms erdvėms. Lovos, komodos, lentynos ir visi kiti nestandartiniai baldai gaminami pagal individualius užsakymus, derinant naujus baldus prie jau egzistuojančio interjero arba nuo pirmųjų žingsnių kuriant naują baldų dizainą.

Kiekvienas gyvenamasis būstas – tai mūsų pačių atspindys, todėl namuose norime pabrėžti individualų stilių ir baldus pritaikyti prie kasdienių savo pomėgių. Nestandartiniai baldai leidžia realizuoti unikaliausias interjero idėjas, sukurti praktišką ir funkcionalią gyvenamąją aplinką, pvz., galbūt svajojate apie išskirtinio dizaino knygų lentyną miegamajam, o gal norite nedidelės, tačiau talpios komodos prieškambariui? Mes padėsime įgyvendinti Jūsų svajones!


KITŲ NESTANDARTINIŲ BALDŲ GAMYBA

KITŲ NESTANDARTINIŲ BALDŲ GAMYBA

Komodų, lentynų, spintelių, lovų ir kitų nestandartinių baldų gamyba pagal individualius klientų poreikius. Siūlome plačią gamybinių medžiagų pasirinkimą, dirbame su profesionalia technika. Galime įgyvendinti unikalias dizaino idėjas, nepriklausomai nuo to, ar ieškote klasikos, ar pirmenybę skiriate modernizmui. Individualiai kuriamas namų ar darbo aplinkos interjeras suteiks pageidaujamo komforto ir leis racionaliai išnaudoti gyvenamąjį plotą. Kitų nestandartinių baldų gamyba gali būti pritaikoma prie jau egzistuojančių interjero sprendimų arba galime pasiūlyti visiškai naują projektą. Mūsų gamybinė bazė įsikūrusi Panevėžyje, tačiau savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.