Spintos stumdomomis durimis


Pagal individualų užsakymą, pagaminsime ir įrengsime Jums šiuolaikiškas, patogias ir stilingas spintas su stumdomomis durimis, sienines, kampines, mansardines spintas, spintas su varstomomis durimis, drabužines. Platus spalvų bei užpildų pasirinkimas leidžia sukurti bet kokio dizaino sieninės spintos duris. Slenkančiai sistemai naudojame Komandor ir Slider profilius. Teikiame sieninės spintos projektavimo paslaugas. Mūsų gaminamos sieninės spintos su stumdomomis durimis suteiks žavesio Jūsų interjerui.

 

Spintų stumdomomis durimis gamyba pagal individualius užsakymus

 

Spintų su stumdomomis durimis gamyboje naudojame tik kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas. Naudojame tik kokybiškas  aliuminines sistemas, kurios yra tylios ir stabilios, kas leidžia lengvai stumdyti duris. Didelė originalių stumdomų durų užpildų įvairovė padės spintą priderinti prie namų interjero. Kiekvienas mūsų baldų projektas, susijęs su spintų stumdomomis durimis gamyba, yra individualus – stumdomos spintos dizainas bei jos vidaus išplanavimas idealiai pritaikomas prie būsto išplanavimo ir kliento poreikių bei pageidavimų.

Spintą stumdomomis durimis galite naudoti ne tik drabužiams, bet ir kitiems daiktams sudėti. Joje galime suprojektuoti vietos lyginimo lentai, lygintuvui, dulkių siurbliui, batams, skėčiams ir kt. Spintoje galime sumontuoti įvairius stalčiukus, krepšelius, padaryti vietos skalbimo mašinai, televizoriui, kompiuteriui ir pan.

 

Spinta (7)Spinta (8)Spinta (9)Stumdomos-durys-spintos-pertvaros-drabuzines-geros-kainos-VilniusSieninė spinta DSC00348Sieninė spinta (12)Spinta (13)Spinta (13-A)Spinta IMG_3227Spinta PICT5625Spinta plurimo-3stumdomos-spintos-122[1]

Mūsų gamybinė bazė yra įsikūrusi Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.
Pagrindinės mūsų virtuvės baldų gamybos paslaugų lokacijos: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje

 

Visos teisės saugomos © 2013 www.baldita.lt