Virtuvės baldai


Virtuvė yra bene viena svarbiausių namų vietų – juk būtent čia gimsta gardžiausi kulinarijos šedevrai, pusryčių ar vakarienės susirenka visa šeima, o artimiausius šeimos draugus neretai pakviečiame į virtuvę puodeliui kavos… Būtent dėl šių priežasčių svarbu, kad ši namų patalpa būtų jauki bei patogi. Vienas svarbiausių virtuvės akcentų yra virtuvės baldai. Virtuvės baldai gali iš esmės pakeisti Jūsų virtuvės veidą ir paversti ją pačia maloniausia ir skoningiausia namų vieta.

 

Nestandartinių virtuvės baldų gamyba

 

BALDITA individualiai Jums suprojektuos ir pagamins nestandartinius virtuvės baldus, atsižvelgdami į Jūsų patalpų išmatavimus, norimą stilių, finansines galimybes. Esant poreikiui, pagal suderintą su Jumis virtuvės baldų projektą, pateiksime elektros instaliacijos schemą bei kitus duomenis, reikalingus baldų gamybai. Pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus siūloma įvairiausių stilių virtuvės baldų gamyba – nuo klasikinio iki modernaus, nuo ekonominio iki sudėtingo ir vienetinio virtuvinių baldų modelio. Pasirinkite mėgstamą stilių, o mes pagaminsime Jums modernius ir jaukius virtuvinius baldus. BALDITA virtuvės baldų gamyba yra vykdoma Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

 

Savo klientams teikiame šias paslaugas:

 

Virtuvės komplektas (1)Virtuvės komplektas (2)Virtuvės komplektas (3)Virtuvės komplektas (4)Virtuvės komplektas (5)Virtuvės komplektas (6)Virtuvės komplektas (7)Virtuvės komplektas (8)Virtuvės komplektas (9)Virtuvės komplektas (10)Virtuvės komplektas (11)Virtuvės komplektas (12)Virtuvės komplektas (13)Virtuvės komplektas (14)Virtuvės komplektas (15)Virtuvės komplektas (16)Virtuvės komplektas (17)Virtuvės komplektas (18)Virtuvės komplektas (19)Virtuvės komplektas (20)Virtuvės komplektas (21)Virtuvės komplektas (22)Virtuvės komplektas (23)Virtuvės komplektas (24-A)Virtuvės komplektas (24-B)Virtuvės komplektas (25)Virtuvės komplektas (26-A)Virtuvės komplektas (26-B)Virtuvės komplektas (26-C)Virtuvės komplektas (27-A)Virtuvės komplektas (27-B)Virtuvės komplektas (28)Virtuvės komplektas (29-A)Virtuvės komplektas (29-B)Virtuvės komplektas (29-C)Virtuvės komplektas (30)

 

Prieš projektuojant virtuvę, būtina žinoti, kokią buitinę techniką į ją montuosime. Mes galime pasiūlyti įvairių firmų kokybišką buitinę techniką, be to jos sumontavimas Jums nieko nekainuos ir nesugaišite daug laiko besilankant įvairiuose buitinės technikos salonuose ir besirinkdami iš gausybės pasiūlos, nes tą pačią prekę galime pasiūlyti ir mes.

Mūsų gamybinė bazė yra įsikūrusi Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Visos teisės saugomos © 2013 www.baldita.lt