Virtuvės baldai


Stilinga ir praktiška virtuvė – viena populiariausių gyvenamųjų erdvių, kurioje ne tik dirbame, bet ir ilsimės. Interjero specialistai teigia, kad tinkamai parinkti virtuvės baldai formuoja bendrąją būsto atmosferą ir lemia stilistinius jo sprendimus. Virtuvėje ruošiame maistą, bendraujame su draugais ir artimaisiais, ilsimės po sunkios darbo dienos. Čia gimsta kulinarijos šedevrai, mėgaujamasi rytiniu kavos puodeliu ir leidžiami jaukūs vakarai su šeimos nariais. Natūralu, kad šiai patalpai siekiame suteikti daugiau jaukumo, patogumo, funkcionalumo ir komforto. Individuali virtuvės baldų gamyba leis realizuoti svajonių namų viziją – tinkamai parinkti virtuvės baldai gali iš esmės pakeisti Jūsų namų veidą, suteikti jiems daugiau elegancijos ir komforto. BALDITA virtuvės baldų gamyba yra vykdoma Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

 

Ką siūlo BALDITA?

 

Siekdami atitikti individualius klientų lūkesčius, siūlome skirtingo dizaino ir unikalios konstrukcijos virtuvės baldus namų patogumui, stiliui ir komfortui. Klausomės klientų pageidavimų ir individualiai dirbame su kiekvienu projektu. Mūsų teikiamos paslaugos:

 

Virtuvės komplektas (14)Virtuvės komplektas (17)Virtuvės komplektas (29-A)Virtuvės komplektas (29-B)Virtuvės komplektas (29-C)Virtuvės komplektas (30)

 

Nestandartinių virtuvės baldų gamyba: 3 svarbiausi klausimai

 

Patyrę BALDITA specialistai suprojektuos ir pagamins individualius klientų lūkesčius atitinkančius virtuvės baldus, atsižvelgdami į gyvenamosios erdvės išmatavimus, klientų keliamus stiliaus reikalavimus ir finansines galimybes. Virtuvės baldų projektai rengiami atsakingai vertinant kiekvieną smulkmeną. Esant poreikiui, BALDITA specialistai pateiks elektros instaliacijos schemą ir apibendrins baldų gamybai reikalingus duomenis. Kad išvengtumėte klaidų ir būtumėte tikri baldų kokybe, atsakykite į tris esminius klausimus:

Ar verta investuoti į baldų gamybą? Individualaus užsakymo virtuvės baldai pritaikomi konkretiems architektūriniams sprendimams ir leidžia realizuoti novatoriškiausias dizaino idėjas. Baldų gamyba yra vienas optimaliausių pasirinkimų, planuojant mažos ar išskirtinai erdvios virtuvės interjerą. Nors šis sprendimas reikalauja didesnių išlaidų, individualiai gaminami baldai išsiskiria aukšta kokybe, užtikrindami ilgalaikę ir patikimą eksploataciją.

Kokį virtuvės stilių rinktis? Virtuvės interjeras reikalauja ypatingo dėmesio ir kryptingų dizaino sprendimų. Pagalvokite, kuriam stiliui skirsite pirmenybę – ieškosite modernių baldų ar atsigręšite į amžius skaičiuojančią klasiką? Įvertinkite ir itin plačią spalvų paletę. Mažoms virtuvėms rekomenduojami šviesesni tonai, vizualiai didinantys namų erdvę. Didesnėms patalpoms tiks tamsesni, prabanga alsuojantys virtuvės baldai. Esame neribojami dizaino sprendimų, galime pasiūlyti tiek ekonominius, tiek vienetinius virtuvinių baldų modelius.

Kaip įsigyti kokybiškus virtuvės baldus? Kad baldai džiugintų ne vienerius metus, didžiausią dėmesį skirkite jų kokybei. Rinkitės patikimas gamybines medžiagas ir bendraukite su ilgametę patirtį turinčiais profesionalais. Primename, kad prastos kokybės baldai praranda prekinę išvaizdą, pradeda luptis ar girgždėti. Jau po poros metų stalai iškrypsta, spintelės sunkiai užsidaro, o stalčiai nesusistumia. Ir priešingai, investuodami į aukštos kokybės gaminius, būsite tikri baldų eksploatacija ir ilgalaikiu naudojimu.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

– Iš ko gaminami virtuvės baldai? Baldų gamybai siūlome lenkiškas, austriškas, vokiškas laminuotas medienos drožlių plokštes, natūraliu lukštu klijuotas plokštes, MDF. Baldų dekorui – skaidrų, tonuotą, matinį, raštuotą, dažytą stiklą. Dirbame tik su aukštos kokybės, sertifikuotomis medžiagomis, užtikrindami ilgaamžę ir patikimą baldų eksploataciją. Konkretaus projekto įgyvendinimo terminai ir kaina priklauso nuo baldų dizaino vizijos ir pasirinktų gamybinių medžiagų.

–  Kur gaminami BALDITA virtuvės baldai? Mūsų gamybinė bazė yra įsikūrusi Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

– Ar galite pasiūlyti virtuvės techniką? Pradėdami virtuvės projektavimo darbus, turite nuspręsti, kokią buitinę techniką rinksitės ir kur ją montuosite. Siekdami palengvinti paiešką, siūlome įvairių firmų kokybišką buitinę techniką ir nemokamą jos montavimą. Padėsime taupyti Jūsų laiką, užtikrindami aukštus kokybės rodiklius!

 

Prieš projektuojant virtuvę, būtina žinoti, kokią buitinę techniką į ją montuosime. Mes galime pasiūlyti įvairių firmų kokybišką buitinę techniką, be to jos sumontavimas Jums nieko nekainuos ir nesugaišite daug laiko besilankant įvairiuose buitinės technikos salonuose ir besirinkdami iš gausybės pasiūlos, nes tą pačią prekę galime pasiūlyti ir mes.

Mūsų gamybinė bazė yra įsikūrusi Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.
Pagrindinės mūsų virtuvės baldų gamybos paslaugų lokacijos: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje

 

Visos teisės saugomos © 2013 www.baldita.lt