Spintos


Pagal individualų užsakymą, pagaminsime ir įrengsime Jums šiuolaikiškas, patogias ir stilingas spintas su stumdomomis durimis, sienines spintas, kampines spintas, mansardines spintas, spintas su varstomomis durimis, drabužines. Platus spalvų bei užpildų pasirinkimas leidžia sukurti bet kokio dizaino sieninės spintos duris. Slenkančiai sistemai naudojame Komandor ir Slider profilius. Teikiame sieninės spintos projektavimo paslaugas. Mūsų gaminamos sieninės spintos suteiks žavesio Jūsų interjerui.

 

Sieninių spintų gamyba pagal individualius užsakymus

 

Sieninių spintų gamyboje naudojame tik kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas. Naudojame tik kokybiškas  aliuminines sistemas, kurios yra tylios ir stabilios, kas leidžia lengvai stumdyti spintos duris. Didelė originalių stumdomų durų užpildų įvairovė padės spintą priderinti prie namų interjero. Kiekvienas mūsų baldų projektas, susijęs su sieninių spintų gamyba, yra individualus – sieninės spintos dizainas bei jos vidaus išplanavimas idealiai pritaikomas prie būsto išplanavimo ir kliento poreikių bei pageidavimų.

Spintą stumdomomis durimis galite naudoti ne tik drabužiams, bet ir kitiems daiktams sudėti. Joje galime suprojektuoti vietos lyginimo lentai, lygintuvui, dulkių siurbliui, batams, skėčiams ir kt. Spintoje galime sumontuoti įvairius stalčiukus, krepšelius, padaryti vietos skalbimo mašinai, televizoriui, kompiuteriui ir pan.

 

BALDITA sieninių spintų gamyba yra vykdoma Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Visos teisės saugomos © 2013 www.baldita.lt