Apie mus


NESTANDARTINIŲ KORPUSINIŲ BALDŲ GAMYBA

 

Pagrindinis mūsų veiklos siekis –  patenkinti kiekvieno užsakovo lūkesčius. Pagal Jūsų norimo baldo viziją padėsime surasti tinkamiausią projekto sprendimą, spalvų ir furnitūros pasirinkimą. Kvalifikuoti,  patirtį turintys meistrai kokybiškai ir nepriekaištingai pagamins Jūsų užsakytą gaminį.

 

„Baldita“ baldai pasižymi savo išskirtinumu, modernumu, aukšta kokybe, o svarbiausia – maksimaliai patenkinami kiekvieno pirkėjo poreikiai. Projektuojame ir gaminame korpusinius nestandartinius baldus pagal užsakovo norus ir pageidavimus.

 

Mūsų išskirtinumas – mes neturime salonų-biurų, būrio pagalbinių darbuotojų, kuriuos reikia išlaikyti, tai leidžia mums pasiūlyti žymiai geresnes nei konkurentų kainas, o didelė gamybinė bazė suteikia lankstumo terminų atžvilgiu. Dėl to mūsų klientai gauna aukštos kokybės baldus už labai patrauklią kainą.

 

Pagamintiems baldams suteikiama  garantija.

 

BALDŲ GAMYBAI NAUDOJAME:

Stiklas. Tai deranti detalė bet kokiam gaminiui. Galime pasiūlyti skaidrų, tonuotą, matinį, raštuotą, taip pat dirbame ir su dažytu stiklu, galime pasiūlyti stiklą su Jūsų foto ar kitokiu norimu piešiniu.

 

Mūsų gamybinė bazė yra įsikūrusi Panevėžyje, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

 

Papildomai norime Jums pasiūlyti pas mus įsigyti buitinės technikos virtuvės baldams. Prekiaujame visa buitine technika esančia Lietuvos rinkoje. Taip pat galime pasiūlyti  FRANKE plautuvių ir gartraukių įvairovę.

Visos teisės saugomos © 2013 www.baldita.lt